Rampage Deluxe RM-K81 İnceleme - TeknoDiot.com

Hem Bluetooth Hem Kablolu Oyuncu Kulaklığı: Rampage Deluxe RM-K81

Abone Ol 

Bu videomuzun konuğu Rampage Deluxe RM-K81 oyuncu kulaklığı oluyor. Markanın daha yeni piyasaya sürdüğü oyuncu kulaklığı 2’si 1 arada diyebileceğimiz özelliklerle geliyor.

Rampage RM-K81 Deluxe hem Bluetooth özellikli hem de kablolu olarak kullanılabilir. Rampage Deluxe, 7.1 sanal ses teknolojisini içerisinde barındırmakta. Buna ek olarak mikrofonu da oldukça kaliteli ki zaten videomuzda da testlerimizi gerçekleştiriyoruz. Mikrofonda gürültü engelleyicisi bulunuyor bu sayede de çevresel faktörlerden etkilenmeyerek karşı tarafa net bir şekilde ses iletebiliyor. Daha fazla detaya girmeden sizleri videomuza uğurlayalım 🙂 İyi seyirler!

Göz atın:   Fiyat/Performans RGB Oyuncu Klavyesi: Hunter Series e-Sports

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu