Rainbow Six Siege’in Yeni Harita Geliyor!

Rainbow Six Siege’a en yeni çok oyunculu harita olan Outback’teki kırmızı çöl haritası geliyor

Çıkışının ardından düzenli olarak farklı içerikler ve haritalarla desteklenen Rainbow Six Siege oyunu yeni bir haritaya daha kavuştu. Ubisoft‘un popüler oyunu olan Rainbow Six Siege’e yepyeni bir harita geliyor. Oyuncuların uzun zamandır yeni bir haritanın geleceği söz konusuydu ve yeni harita hakkında bazı detaylar paylaşıldı.

Rainbow Six Siege’in Yeni Harita Geliyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

Ubisoft Tom Clancy’s Rainbow Six Siege‘in tam sürümüyle büyüdü ve Avustralya’nın çok oyunculu haritası “Outback ” çıktı. 4. Yıl Yeni Yıl Operasyonu Burnt Horizon ile birlikte yerel bölgeyi sıkıntılı bir servis istasyonunu ve moteli keşfederek kırmızı çöle gitmekte. İlk tanıtımı yapılan harita Operation Burnt Horizon ile oyuna gelen otel temalı bir harita olacak. Haritaya ilişkin fragmanda bazı detayları görmek mümkün oluyor.

Rainbow Six Siege oyununun 4. yılının ilk sezonu olan Operation Burnt Horizon içerisinde bulunacak harita Avustralya’da bulunuyor. Daha önce sızdırılan operatör görsellerinde yer alan Avustralya bayrağı ile ortaya çıkan iddialar da bu haritanın ortaya çıkışının ardından gerçeklik kazanmış oldu. Outback isimli yeni haritanın Clubhouse haritasına benzetildiği de görüldü.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı