Rainbow Six Siege Yeni Sezonu Detayları Ortaya Çıktı

Ubisoft’un popüler oyunu olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’ın yeni sezonu hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Ubisoft uzun zamandır Tom Clancy’s Rainbow Six Siege‘in yenilikleri için kolları sıvamış durumda. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunu hakkında kısa bir bilgi verelim. silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.


Rainbow Six Siege Yeni Sezonu Detayları Ortaya Çıktı

Bir süredir yeni sezonuna girmesi beklenen Rainbow Six Siege’in yeni sezonu hakkında ilk ayrıntılı bilgiler gelmeye başladı. Geliştirici Ubisoft tarafından paylaşılan bilgilerde oyunun dördüncü sezonu ile birlikte var olan operatörlere ek olarak 2 operatörle daha zenginleşeceği belirtildi.

Faslı olduğu bilinen operatörlerin içinde bulunacağı yeni sezonda oyuncular Wind Bastion Operasyonu adındaki yeni bir operasyona katılma fırsatı bulacak. Askeri bir eğitim alanı olarak tasarlanmış yeni bir haritayı da oyuna ekleyecek olan sezon iki karakteri savunma ve saldırı tarafına eklemek için geliştirdi. Operatörlere ait görüntülerin ve özelliklerin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu