Tiktok Takipçi Satın Al

Aynı Anda İki Parmak Algılamalı Qualcomm 3D Sonic Max

Qualcomm 3D Sonic Max, aynı anda iki parmak algılamalı dünyanın en büyük parmak izi sensörüdür.

Qualcomm Tech Summit 2019 etkinliği 1. günde, şirket aynı zamanda dünyanın en büyük parmak izi sensörü olduğunu söyleyen 3D Sonic Max‘i piyasaya sürerek, önceki nesle göre 17 kat daha büyük hale getirerek parmağınızı sensör alanıyla dikkatlice hizalama ihtiyacını ortadan kaldırdı.


İki yıl önce 4×9 bir sensördü, şimdi 20×30 sensör, bu, önceki sensörlere kıyasla daha iyi güvenlik, artırılmış hız ve kullanım kolaylığı sunan eş zamanlı iki parmak algılamayı mümkün kılıyor.

Aynı Anda İki Parmak Algılamalı Qualcomm 3D Sonic Max

Üstelik, 3D Sonic Max, parmak izi sızdırmazlığını ve yanlış sonuçları önlemek için önceki nesilde 1 :: 50.000 yerine 1 :: 1.000.000 teslim etmeyi vaat ediyor.

Yeni Qualcomm 3D Sonic Max ekran parmak izi tarayıcı, akıllı telefonlar kadar otomotiv için de uygundur. Samsung, muhtemelen Snapdragon S11 serisi olacak olan yeni nesil bayrak gemilerinde bunu kullanmak için OEM’lerden biri olabilir. Qualcomm Snapdragon Tech Summit‘in önümüzdeki günlerinde tarayıcı hakkında daha fazla ayrıntı bilmeliyiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu