Tiktok Takipçi Satın Al

Quake II Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Steam’deki Fiyatı 15 TL Olan “Quake II” Ücretsiz Oldu!

QuakeCon etkinliği kapsamında hayır kurumları için bağış kampanyası başlatan Bethesda ekibi, bağış sırasında FPS oyunlarının atası olan Quake’ı ücretsiz olarak dağıtmıştı.


Quake II Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Bethesda ekibi, yapılan bağışların 10 bin’i geçmesi sonucu Quake II’yide ücretsiz olarak vereceğini söylemişti. Yapılan bu açıklamadan sonra gelen bağış paraları 30 bin’i geçti ve böylece Bethesda ekibi Quake II’yi ücretsiz olarak vermeye başladı.

Quake II Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

72 Saat sürecek olan bu kampanyadan yararlanmak için Bethesda Launcher’ı yüklemeniz, ardından kendinize bir Bethesda hesabı oluşturmalı veya mevcut hesabınız var ise giriş yapmalısınız.Böylelikle Quake II’yi kütüphanenize ekleyebilir ve ücretsiz olarak bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Quake III Arena Ücretsiz Olacak Mı?

Bethesda ekibinin, Quake ve Quake II’yi ücretsiz vermesinden sonra birçok oyuncu Quake III Arenanın da ücretsiz olmasını istedi. Bunun üzerine Bethesda ekibi  3 Ağustos Pazartesi günü, Quake III Arena’yı  ücretsiz olarak verilceğini duyurdu. Aynı şekil Quake III Arena’yı da Bethesda Launcher‘dan kütüphaneye ekleyebilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Quake II Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu