TeknoDiot
     
     
     

PUBG’ye Zam Geldi Diye Üzülmeyin! (Ucuz Fiyata Satın Al)

PUBG'ye Zam Geldi Diye Üzülmeyin! (Ucuz Fiyata Satın Al)

PUBG severler bugün bir haber ile üzüldüler. PUBG’ye bugün 18 TL’lik zam uygulandı, ama üzülmeyin zam geldi diye. Sizlere uygun fiyatlı PUBG satın almanın yolunu göstereceğiz.

PUBG nasıl bir oyun herkes biliyordur elbette ancak bir kez daha mantığını tekrarlamak isteriz. Oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. 

[sp-related style=”dark” id=”31370″]

PUBG önceden indirime girmişti, sonrasında normal fiyatı 69 TL ile yola devam etti. BlueHole tarafından Steam Türkiye’de PUBG’nin fiyatına zam yapıldı ve şuan ki fiyatı ise 87 TL oldu. Şuanda PUBG’nin bu zammından zarar etmemek istiyorsanız buyurun o zaman;

Ucuz Fiyatlı PUBG Nereden Alınır?

:: Steam Playerunknown’s Battlegrounds Fiyatı: 87,00TL

:: Foxngame Playerunknown’s Battlegrounds Fiyatı: 62 TL

[button type=”primary” size=”block” link=”https://www.foxngame.com/playerunknowns-battlegrounds” target=”true” disabled=”false”]UYGUN FİYATLI “PUBG” İÇİN TIKLAYIN![/button]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


DOTA 2’ye Yeni Karakterler Geliyor

Buğra Noyan

State of Mind Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

Amazon’un Yeni Oyunu “New World” Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.