PUBG Severlerin Dikkatine! PUBG Birinci Yılına Özel Ücretsiz Kostüm Dağıtıyor

PUBG ücretsiz kostüm dağıtıyor! Çıktığı günden bugüne popülerliğini koruyan PlayerUnknown’s Battlegrounds, PlayStation 4’te çıkalı tam bir yıl oldu!

Oyun haberleriyle sizleri aydınlatmaya devam ediyoruz. Bu sefer ki haberimiz PUBG severlerin oldukça hoşuna gideceğini düşünüyoruz. Şimdi ise oyuncularına PUBG ücretsiz kostüm veriyor!

PlayStation 4’e PUBG, 7 Aralık 2018’de yayınlandı ve o zamandan beri Xbox One ve PC sürümleriyle birlikte canlı sunucularda ve test sunucularında güncellemeler alıyor. Oyunun bir yıllık yıldönümünü Sony’nin platformunda kutlamak için, PUBG, oyuncuların SCAR-L için bir yıllık bir kit ile birlikte karakterlerine uygun olmaları için bazı ücretsiz kostümler veriyor.

PUBG Severlerin Dikkatine! PUBG Birinci Yılına Özel Ücretsiz Kostüm Dağıtıyor

PUBG ücretsiz kostüm

Oldukça meta bir hediye olarak, PlayStation 4 oyuncularına verilen ücretsiz kostümler, PUBG takımı için bir erkek ve dişi varyanttan oluşur. Bu, trençkot giyen, bandana spor maskotu, kravat takan ve eldiven giyen kasklı adamın yanında, reklamlarda çok sık görülen oyun maskotu.

Hediye edilen bir başka şey ise SCAR-L silahı için birinci yıla özel olarak tasarlanmış bir kaplama. PlayStation 4 kullanıcılarının elde edebileceği bu kaplama, siyah ve sarı bir temaya sahip. Bunun yanı sıra silahın yan tarafında PUBG’nin özlü sözlerinden olan “Winner Winner Chicken Dinner!” ibaresi yer alıyor. Son olarak Türkiye saatiyle 9 Aralık 2019 Pazartesi günü 2.59’a kadar vaktiniz var, silaha özel tasarlanmış olan kaplamayı ise 9 Ocak tarihine kadar kazanabiliyorsunuz.

PUBG Severlerin Dikkatine! PUBG Birinci Yılına Özel Ücretsiz Kostüm Dağıtıyor

Göz atın:   Haftanın En Çok Satan Oyunları (4-11 Haziran)
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu