Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Sezon 7 Dereceli Mod Ödülleri ve Sezon Detayları

İlk Dereceli sezonumuz iniş yaptı ve burada bizlerle birlikte bulunan tüm oyuncularımız için çok heyecanlı geçiyor.

PUBG sezon 7 detaylarını sizlere aktarıyoruz. Birçok oyuncunun PUBG’yi oynamanın bu yeni yolundan keyif aldığını görmek harika.


Açılış sezonunun sonlanmasına yaklaşık bir aylık bir süre kalmışken, önümüzdeki sezonun programı ve elbette ödülleri hakkında konuşma zamanı geldi. Son gelen PUBG 7.3 güncellemesinin notlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Sıradaki Dereceli Sezon Takvimi

Sezon 7, PUBG’nin ilk resmi Dereceli sezonuydu ve gerekli olan bazı son dakika ayarlamaları nedeniyle başta planladığımızdan biraz kısa sürdü. İleriye dönük olarak gelecekteki sezonlar, x.1 güncellemesiyle başlayacak ve sunucular sonraki x.1 güncellemesinden önce bakıma girdiğinde sona erecek.

  • Sezon 7 Dereceli Modu, sunucular 22 Temmuz tarihinde planlanan 8.1 Güncellemesi için bakıma girdiğinde sona erecek.
  • Sezon 8 Dereceli modu, 8.1 Güncellemesi sunuculara geldiği gibi başlayacak.

PUBG Sezon 7 Dereceli Mod Ödülleri ve Sezon Detayları

Ödül Kazanmak İçin Gerekenler

  • Performans bazlı ödüller; Dereceli oynanışla uyumlu olarak X Sezon sona erdiğinde, ulaşabildiğiniz en yüksek seviyeye göre sezona özel ödüller alacaksınız.
  • İlk kilometre taşı; Herhangi bir dereceli sırada dereceli yerleştirme maçlarınızı tamamladığınızda aşılıyor ve karşılığında PUBG ID’niz için bir amblem alıyorsunuz.
  • Ödüllerin büyük bir kısmı, herhangi bir dereceli sırada en az Altın V seviyesine ulaşan oyunculara ayrıldı ve özel Sezon 7 Dereceli kozmetiklerini içeriyor.

Ödüllerim Nasıl Verilecek?

Sezon 7 Dereceli Sezondan kazandığınız tüm ödüller sezon sona erdiğinde otomatik olarak envanterinize eklenecek. Bu, gönderilen ödüllerin hacmi nedeniyle biraz zaman alabilir ancak ödüllerin büyük çoğunluğunun sezon sona erdikten sonraki birkaç gün içinde tarafınıza ulaşacağı bekleniyor.

Sezon 7 Dereceli Modu Ödülleri

PUBG Sezon 7 Dereceli Mod Ödülleri ve Sezon Detayları

Şimdi güzel şeylerden bahsedelim! Sezon 7’de, başarınıza bağlı olarak iki farklı ödül seviyesi var.

Sezon 7 Seviye Amblemi

En yüksek Sezon 7 Dereceli seviyenizi gösteren bir amblem verilecek.
Her bir bölgede ilk 500 içindeki oyunculara, olağanüstü başarılarını takdir etmek için özel bir İLK 500 amblemi verilecek.

Özel Sezon 7 Kozmetikleri

Altın V veya üstü bir seviyeye ulaşan oyunculara Sezon 7 Dereceli Motosiklet ve Paraşüt kozmetikleri verilecek!

Bir küçük güncelleme daha var; önceden PUBG ID’niz için İsimlik ödüllerini de duyurmuştuk ancak bunları geçici olarak sezon ödüllerinin dışında tuttuk.

Bu kararı, hem menülerde hem de Battlegrounds’ta oyuncular için daha çekici ve kullanışlı kılmak amacıyla PUBG ID sistemini gözden geçirmek için aldık. Bu, isimliklerin işlevlerini etkileyecek; bu nedenle neler yapacağımızla ilgili daha somut bir plan oluşturana dek bunları ödül listesinden kaldırılıyor.

PUBG Sezon 7 Dereceli Mod Ödülleri ve Sezon Detayları PUBG Sezon 7 Dereceli Mod Ödülleri ve Sezon Detayları PUBG Sezon 7 Dereceli Mod Ödülleri ve Sezon Detayları PUBG Sezon 7 Dereceli Mod Ödülleri ve Sezon Detayları

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu