Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Sezon 3 Bitti! PUBG Sezon 3 Ödülleri Ne Zaman Dağıtılacak?

Mart ayında başlayan PUBG Unvan Sezonu 3. Sezon Survival Unvanı sona erdi. 3. Sezon bitiş tarihi, Unvan Sistemi, ödüller ve dağıtım programı hakkında daha fazla bilgi için haberimize göz atabilirsiniz.

Sezon Survival Unvanı ana sunucu bakımı ile birlikte 18 Haziran 2019 tarihinde sona erdi. 3. Sezon bitmeden ödüllerini almayı unutmayın.

Sezon Survival Unvanı Ödülleri Dağıtım Kriterleri ve Programı


Moddan ve Perspektiften (FPP/TPP) bağımsız olarak, sezon boyunca kazandığın en yüksek Unvana göre ödüller kazanacaksın. 3. Sezon ödülleri, 25 Haziran’daki (PDT) ana sunucu bakımından sonra Çaylak Unvanından daha yüksek unvanlar kazanmış oyunculara dağıtılacak. Alınan ödülleri, oyun içi envanterinden veya giriş yaparken karşına çıkacak pencereden kontrol edebilirsiniz.

[sp-related style=”light” id=”48493″]

Survival Unvanı Sırasına Göre Ödül Dağıtım Programı

PUBG Sezon 3 Bitti! PUBG Sezon 3 Ödülleri Ne Zaman Dağıtılacak?

Sezon boyunca kazandığın en yüksek Unvan ve Sıralamaya bağlı olarak kuponlar ve ödüller kazanacaksın. 25 Haziran 2019’daki ana sunucu bakımından önce oyundaki Sezon – Genel Bakış sekmesinde sol alttaki Unvan Ödülleri’ne tıklayıp Hepsini Al’a tıklayarak ödülleri alabilirsin. Alım süresi dolduktan sonra onları alamazsın, bu yüzden kazandığın tüm kuponları sezon dönemi içinde almayı unutmayın.

PUBG Sezon 3 Bitti! PUBG Sezon 3 Ödülleri Ne Zaman Dağıtılacak?

Survival Unvanı başına Ödüller

Survival Unvanı Sezonu oyunculara, katıldıkları zorlu savaşların karşılığında ödüller kazanmak için harika bir fırsat sunuyor. Sıralamada tırmanıp unvanını yükselterek unvan seviyelerinde ilerledikçe temalı bir eşya seti kazanabilirsin. Sezon boyunca kazandığın eşyalar Survival Unvan Sezonunun sonunda dağıtılır.

PUBG Sezon 3 Bitti! PUBG Sezon 3 Ödülleri Ne Zaman Dağıtılacak?

Ödüller son sıralamana bakılmaksızın ulaştığın son unvana göre verilir.

Sezon Survival Unvanı Ödül Dağıtımı Politikaları

  • Sezon ödülleri ulaşılan Survival unvanlarına göre Çaylak unvanının üstüne ulaşabilmiş oyunculara dağıtılacaktır.
  • Ödüller sırayla dağıtılır ve hepsi bir gün içinde dağıtılacaktır.
    • Duyuru tarihi sonrasında ödülünü almadıysan lütfen Oyuncu Destek ekibiyle iletişime geç.
  • İşleyiş politikasını ihlal ederek Survival unvanını elde ettiği tespit edilen tüm oyuncuların hesaplarına kısıtlama getirilebilir ve/veya bu oyuncular için sezon ödülleri kaldırılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

3. Sezon ne zaman bitecek? 3. Sezon Survival Unvanı ana sunucu bakımı ile birlikte 18 Haziran 2019’da sona eriyor.

Ödülleri ne zaman alabilirim? 3. Sezon Survival Unvanı ödülleri, 25 Haziran 2019’da (PDT) açık sunucu bakımı tamamlandıktan sonra sıra ile verilecektir.

Dağıtım tamamlandıktan bir gün sonra ödülleri almadıysam ne yapmalıyım? Dağıtımdan bir gün sonrasında ödülleri almadıysan lütfen müşteri destek birimiyle iletişime geç.

Oyuncuların umdukları ödülleri almaması için bir neden var mı? İşleyiş politikasını ihlal ederek Survival unvanını elde ettiği tespit edilen tüm oyuncuların hesaplarına kısıtlama getirilebilir ve/veya bu oyuncular için sezon ödülleri kaldırılabilir.

Gelecek sezon ne zaman başlıyor? Geliştirici Ekibimiz, 4. Sezon Survival Unvan Sistemini sizlere sunmak için sıkı bir çalışma içerisinde ve bunu Temmuz’da gerçekleştirmeyi planlıyor. . Yayınlanmasına yaklaşırken daha detaylı bilgi verebileceğiz.

Sezon bittikten sonra hala SP kazanabilir miyim? 3. Sezon Survival Unvanı bittikten sonra oynanan maçlar sonraki sezon başlayana kadar SP kazandırmaz.

Gelecek sezonun başında Unvanım ne olacak? Unvanlar, oyuncuların önceki sezondaki Unvanını da göz önünde bulundurarak yazılıma dayalı sıfırlanacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu