Tiktok Takipçi Satın Al

İşte PUBG Mobile UC Satın Almanın Güvenli ve Hızlı Yolu

PUBG Mobile oyunu Tencent Games çatısı altında Lightspeed & Quantum Studios tarafından bağımsız olarak geliştirilen, resmi olarak App Store ve Play Store üzerinde yayınlanan Battle Royale oyunudur.


PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), Steam’in erken erişiminde neredeyse bir yıl geçirmesine rağmen Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Yıl boyunca ekip, PUBG deneyimine ince ayar yaptı ve 2018’in başlarında Xbox ve PlayStation’da çıkış yaptı.

PUBG popülerlik kazanırken, Epic Games’in Fortnite’ı gölgede bıraktığı için Amerika Birleşik Devletleri’nde rekabet etmek için mücadele etti. 2018’de iOS ve Android’de piyasaya sürüldüğünde, PUBG Mobile, Çin ve Hindistan’daki geniş kullanıcı tabanı sayesinde indirmelerde Fortnite’ı geçmeyi başardı, ancak yine de gelirde Fortnite’ın gerisinde kaldı.

Tencent’in PUBG’ye dahil olması nedeniyle, geliştirici Bluehole’da bir yatırımcı olarak Çin’in sansürlerini geçmeyi başardı. PUBG Mobile zaten 2019’da yükselmeye başlamıştı, ancak koronavirüs pandemisi ile oyun hem indirmelerde hem de gelirde fırladı. Dünyanın ilk karantinaya girdiği Mart 2020’de PUBG Mobile, ayda 270 milyon dolar gelir elde etti. Geliştiriciler yenilemeye ve yeni özellikler eklemeye devam ederken, oyuna yenilik katmaya gerçekten yardımcı olan şeylerden biri de UC kullanımıdır.

PUBG Mobile UC Nedir?

PUBG Mobile UC (Unknown Cash), PUBG Mobile’da oyuncuların PUBG mağazasından silah skin ve kıyafetler gibi bir dizi premium öğe satın almalarını sağlayan bir kredi veya oyun para birimidir.

PUBG Mobile içerisinde yer alan oyun içi para birimi “UC” satın alma işlemleri için Kopazar tercih edilmektedir. Yılların güvenilirliği ve hızlı satın alım işlemi ile birlikte oyuncu müşterilerini oldukça memnun bırakıyor. PUBG Mobile UC satın al işlemini gerçekleştirerek yeni aksesuarlara, oyun karakterinize kıyafetler veya havalı görünümlü silah kaplamaları satın alabilirsiniz.

İşte PUBG Mobile UC Satın Almanın Güvenli ve Hızlı Yolu

Oyunda birçok farklı donanıma sahip olmanıza yardımcı olan PUBG Mobile’da kullanılan UC para birimi, oyuncuların kamufle olmasına yardımcı oluyor. Kostüm, karakter, aksesuar ve karakter alımına imkân veren bu birime uygun fiyatlarla PUBG Mobile UC alma yapıldıktan hemen sonra ise aşağıdaki adımları kullanarak UC yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Nasıl Yüklenir?

  • www.midasbuy.com/tr/redeem/pubgm sayfasına giriş yapın.
  • Midasbuy’a giriş yapın. Üye değilseniz kayıt olun
  • Oyuncu no doğrulama” kısmına oyundaki ID’nizi girip “Tamam” butonuna tıklayın ve giriş yapın.
  • “Lütfen e-pin kodunu gir” yazan alana ise Kopazar üzerinden satın aldığınız PUBG Mobile UC kodunu girin ve “ok” butonuna basınız.
  • Hemen sonra ise “Takas İşlemi Ayrıntıları” penceresindeki “Gönder” butonuna tıklayın.
  • Ardından “Satın alımın başarılı” uyarısı alacaksınız, işte PUBG Mobile UC yükleme işlemi bu kadar!
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu