Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile UC Nedir? Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile UC, son zamanların en popüler oyunlarından biri olan PUBG’de kullanılan bir para birimidir.

Pubg Mobile UC sayesinde oyuncular, çeşitli eşyalarında estetik görünümü sağlamak için olduğu gibi yeni sezonlarda, o sezona özel olarak kullanılan rekabet seviyesine, modlara ve skinlere erişim sağlayabiliyor.


PUBG Mobile UC yani Unknown Cash satın almak için en uygun zaman genellikle sezon başlarıdır. Özellikle PUBG oyuncularının düşmanlarına karşı etkili skinlere sahip olmasını sağlayan UC, sezon başlarında avantajlar sunuyor.

Aynı zamanda satın alınan UC’ler yüksek UC değerinde hediyeler de kazandırabiliyor ve geçmesi daha kolay, ödülü daha yüksek olan görevlere de erişilmesine olanak tanıyor.

PUBG Mobile UC Nasıl Yüklenir ve Aktif Edilir?

PUBG Mobile UC Nedir? Nasıl Kullanılır?

PUBG oyuncularının yoğun ilgi gösterdiği PUBG Mobile UC ile royale pass elite ve oyun içinde skinler de satın alınabiliyor. Bu sayede oyuncular silahlarına, paraşütlerine, giysilerine desenler seçebiliyor. Dileyen oyuncular bir kasa açarak ender ve değerli olan desenleri ve giysileri bulabiliyor. Böylelikle UC sahibi oyuncular, diğer oyuncular arasında fark yaratabiliyor.

PUBG Mobile UC kullanılabilmesi için uygulama içerisinden öncelikle Google Play ya da App Store üzerinden satın alma işleminin yapılması gerekiyor. Bu satın almanın yapılabilmesi için de hesaplarda yeterli bakiyenin bulunması gerekiyor. Bir diğer PUBG Mobile UC kullanılabilmesi için epin satın alma işlemi tercih edilebiliyor.

Birincisi Razer PIN bir diğeri de Redeem Code. Peki bu iki kodu nasıl ayırt edeceksiniz?

Razer Pin’e göre maksimum birkaç saniye daha hızlı olarak bilinen Redeem Code yönteminin kullanımı da Razer Pin’e benzer. Detaylı olarak anlatacak olursak;

Razer PİN Nasıl Kullanılır?

Buradan ilgili adrese giriniz ve Gelen ekranın sağ üst köşesinde ülke seçimi ekranından Türkiye’yi seçiniz. PUBG Mobile oyun ID’nizi yazın ve Enter’a basın. Ödeme Yönteminizi seçin (Redeem Code) Satın almış olduğunuz kodunuzu sayfadaki ilgili alanlara yazınız ve “Next” e basın.

Redeem Code Nasıl Kullanılır?

Razer Pin’e göre maksimum birkaç saniye daha hızlı olarak bilinen Redeem Code yönteminin kullanımı da Razer Pin’e benzer.

Yine yukarıda verdiğimiz adrese giriniz ve Gelen ekranın sağ üst köşesinde ülke seçimi ekranından Türkiye’yi seçiniz. PUBG Mobile oyun ID’nizi yazın ve Enter’a basın. Ödeme Yönteminizi seçin (Redeem Code) Satın almış olduğunuz kodunuzu sayfadaki ilgili alanlara yazınız ve “Next” e basın.  Bu kadar!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu