PUBG Mobile Lite Yeni Güncelleme ile Çiçek Açıyor

PUBG Mobile Lite 0.16.0 güncellemesiyle oyuncular, Kiraz Çiçeği altında bulacakları Piknik Sepetleri, İşaret Fişekleri ve Boya Bombalarına bulmaya çalışacak.

Yeni güncellemede aynı zamanda Varenga haritasına iyileştirmeler ve yeni özellikler ekliyor. Mobil oyun dünyasının fenomen oyunu PUBG Mobile daha az yer kaplayan ve daha hızlı sürümü PUBG Mobile Lite, aksiyon dolu ve eğlenceli içerikleriyle Bahar Kutlaması yapıyor. Oyuncular birçok farklı cihaz üzerinden Lite’ın eğlenceli oyun deneyimine, 0.16.0 sürüm güncellemesindeki en yeni eklentilerle katılabilecekler.

“Varenga Çiçek Açıyor” temalı güncelleme ile PUBG Mobile Lite ana menüsünü Bahar Festivali ile dekore ediyor, Varenga haritasında Kiraz Çiçeği bölgelerinde ortaya çıkma ihtimali yüksek olan Piknik Sepetlerini oyuna katıyor. Oyuncular belirli kiraz çiçeği ağaçlarının altında bu Piknik Sepetleri’ni bulacak ve içerisinden çıkan İşaret Fişekleri ve Boya Bombaları’nı kullanabilecekler. İşaret Fişekleri, içerisinde güçlü silahların bulunduğu Süper airdrop çağırmak için kullanılırken, Boya Bombaları ise karakterleri bahar renklerine boyayan eğlenceli boyalar açığa çıkarıyor.

PUBG Mobile Lite Yeni Güncelleme ile Çiçek Açıyor

Bahar güncellemesi ile sunulan yeni eşyalara ek olarak, Varenga haritasına da iyileştirmeler yapıldı. Bunların arasında Kuzey bölgesinde çeşitli kaynakların bulunduğu bir sığınak, şehir alanına giden daha fazla yol, Güneybatı’daki endüstriyel bölgede çeşitli ayarlamalar ve dahası yer alıyor.

PUBG Mobile Lite 0.16.0 güncellemesi ile gelen yenilikler

  • Silah Güncellemeleri: Oyuncular belirli silahları, daha fazla tecrübe puanı için seviye atlatabilecekler.
  • Hızlı İkincil Silahlar: İlk silahı yeniden doldururken, ikincil silaha hızlıca geçme ve ateş etme seçeneği artık mevcut.
  • Klasik mod ve PlayLab, yeni Battle Royale modu olarak birleştirildi.
  • Yeni işlevler: Kariyer Sonuçları, Oda Kartları, Karakter arayüzüne yeni görünüm ve dahası.
  • Eklenen diller: Arapça, Fransızca ve İspanyolca.

Oyunu Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Oyun daha düşük indirme boyutu ve oynanış deneyiminden ödün vermeden daha fazla mobil cihazda çalışması için daha az bellek kullanıyor. Oyun, 60 oyuncu için hazırlanan daha küçük bir harita barındırıyor, böylece geleneksel PUBG oyun tarzını korurken, daha hızlı bir oyun deneyimi sağlıyor.

İLGİLİ İÇERİK:  PUBG Mobile Lite Güncellemesi ile Birlikte Yeni Harita Geldi

PUBG Mobile Lite Yeni Güncelleme ile Çiçek Açıyor

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu