Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile 1 Saatte Kaç MB İnternet Yer?

PUBG 1 saatte kaç MB internet yer 2022 karşınızdayız!

PUBG Mobile oyunun genel anlamda kaç mb internet harcadığı ile ilgili maalesef internet ortamında çok fazla yalan ve yanlış bilgiler bulunmaktadır.

Elbette bu tarz bir durumda oyunu oynayan kullanıcıların yorumları dikkate alınmalıdır. PUBG mobile, dünya genelinde 70+den fazla ülkede en çok oynana oyunlar listesinde birinci sıradaki yerini koruyor. İnsanların bu kadar çok ilgi duyduğu oyunun elbette ne kadar internet harcadığı merak konusu.


Peki PUBG 1 saate kaç mb internet yer? Genel olarak yorumlara ve verilere bakıldığına saatlik kullanım süresine oranla 400 MB ile 1 GB arasında internet kullanımı söz konusudur.

PUBG Ne kadar İnternet Yer 2022

PUBG gibi mobil sürümleri oldukça başarılı olan oyunlar elbette bekleme alanlarında veya boş zamanlarınızda oldukça keyifli vakit geçirebileceğinizi bir oyunlardır.

Oyunun içerisinde ki dünyaya giriş yaptığınız andan itibaren saatlerin ve dakikaların nasıl geçtiğini anlamak gerçekten imkânsızdır. Sizleri adeta aksiyon ve eğlence dolu dünyasına çekerken internet paketinizden de elbette harcaması normal bir durumdur. Oyunlarda geçirdiğiniz süreye bağlı olarak bu tarz oyunların internet kullanımları da elbette değişiklik gösterir.

Ortalama 2 saatlik bir kullanımda en düşük 800 MB en fazla 2 veya 3 GB internet yer. Sizler bu durumun farkında olmasanız da oyun içerisinde zaman akıp gidiyor. Elbette internet paketleri az olan kullanıcılar için bu durum oldukça üzücü.

PUBG Mobile 1 Saatte Kaç MB İnternet Yer?

PUBG Mobile Nasıl İndirilir?

Android ve İOS kullanıcıları için bu durum oldukça önemlidir. Sizlere her iki platformda da nasıl indirebileceğiniz hakkında bilgiler paylaşacağız. Android kullanıcıları PUBG Mobili indirmeli için Google Play Store üzerinden aratmaları yeterli olacaktır.

Karşınıza açılan sekmede ‘’indir’’ butonuna tıklamanız gerekmektedir. Oyun 2022 tarihi itibari ile güncel olarak 710 MB’tır. Eğer telefonunuzda yeterli bir depolama alanı bulunmuyorsa indiremezsiniz.

PUBG Mobile 1 Saatte Kaç MB İnternet Yer?
Price: Free
PUBG Mobile 1 Saatte Kaç MB İnternet Yer?
Price: Free+
PUBG Mobile 1 Saatte Kaç MB İnternet Yer?
Price: Free

iOS kullanıcıları App Store üzerinden arama butonuna basarak oyunu aratmaları gerekmektedir. PUBG Mobile iOS’da güncel sürümü 920 MB’tır. Elbette her uygulamanın iOS sürümünde olduğu gibi dosya boyutları farklılık gösterir. Çünkü bazı oyun yapımcıları iOS telefonlara ekstradan özellikler sunmaktadır. Son olarak PUBG Mobile sekmeme ayarı nasıl yapılacağı hakkında geniş rehberimize göz atmayı unutmayın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu