«
Ücretsiz PUBG Lite Sistem Gereksinimleri Belli Oldu Oyun Sistem Gereksinimleri PC Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

Düşük donanımlı bilgisayarlar için PUBG Lite yakın zamanda Türkiye’de olacak. Ücretsiz PUBG Lite sistem gereksinimleri neler?

Eğer düşük donanımlı bir bilgisayara sahipseniz ve PUBG hayranı olup oynayamıyorsanız bu haberimiz size göre. Bugün PUBG’nin geliştirici şirket olan BlueHole tarafından yapılan açıklama ile birlikte, düşük donanımlı bilgisayarlarda PUBG Lite sürümünü oynayabileceksiniz.

Daha az güçlü bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabilecek olan oyunun Lite sürümü, Intel Core i3 işlemcili ve Intel HD grafik işlemcisine sahip olan bilgisayarda bile oldukça akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Son olarak  Sistem dostu, oynaması ücretsiz sürüm oyunun PC versiyonunu temel alıyor.

  • Ücretsiz PUBG Lite Sistem Gereksinimleri Belli Oldu Oyun Sistem Gereksinimleri PC Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

    Ücretsiz PUBG Lite Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu (Ön Kayıt Yap Ödüller Kazan)

Görsel olaraksa PUBG Mobile’dan biraz daha güzel görünüyor diyebiliriz. PUBG Lite’ta, Erangel ve Miramar‘ı barındıran oyunda 100 kişilik maç yapabiliyorsunuz. Oynanış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz PUBG Lite Sistem Gereksinimleri Belli Oldu Oyun Sistem Gereksinimleri PC Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows7,8,10, 64bit
İşlemci: Intel Core i3 2.4GHz
RAM: 4GB
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
Depolama: 4GB

Önerilen: 

İşletim Sistemi: Windows 7,8,10, 64bit
İşlemci: Intel Core i5 2.8GHz
RAM: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
Depolama: 4GB


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *