Tiktok Takipçi Satın Al

Binlerce Oyuncuya Sahip PUBG Lite Yolun Sonuna Geldi!

PUBG Lite, piyasaya sürüldükten iki yıl sonra hizmetlerini kapatıyor. Şu anda, oyunun resmi web sitesi kapandı ve oyunda yeni indirme desteklenmiyor.


Oyunun hizmetleri 29 Nisan’da sona erecek, oyuncu desteği ise 29 Mayıs’ta sona erecek. Bu hamlenin arkasındaki kesin nedenler açıklanmasa da, PUBG Studio “çok düşündükten ” sonra oyun için hizmetleri sonlandırmaya karar verdiğini söyledi. Oyuncular oyunu oynamaya ve oyun içi kredilerini fesih tarihine kadar normal şekilde harcamaya devam edebilirler.

PUBG Studio, ” En içten özürlerimizi ve herkese en derin minnettarlığımızı iletmek istiyoruz” dedi. “Bizimle geçirdiğiniz zamandan keyif aldığınızı gerçekten umuyoruz ve lütfen gelecekteki çabalarımızı dört gözle bekliyoruz.”

Artık İndirilemiyor

Binlerce Oyuncuya Sahip PUBG Lite Yolun Sonuna Geldi!

PUBG Studio, oyun güncellemesini Ocak 2020’de durdurdu. 16 Ocak 2020’de yayınlanan oyun için son içerik güncellemesi, oyuna karlı Vikendi haritasını tanıtılmıştı.

PUBG Lite yıllar önce Tayland’da 24 Ocak 2019’da başlatılan bir beta testiyle yapıldı . Oyun, bilgisayardaki orijinal PUBG battle royale oyununa benzer mekaniklere sahip . Yine de oyunun sistem gereksinimleri, orijinal muadilinden önemli ölçüde azaltıldı. Düşük kaliteli bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda oynanabilir.

PUBG Lite, yıl boyunca eklenen Güneydoğu Asya ve diğer Asya ülkeleri ile varlığını kademeli olarak genişletti. Oyun ayrıca Mayıs 2019’da Latin Amerika’ya da gitti. Ekim 2019’da Avrupa’da piyasaya sürüldü.

PUBG Ekibi Tarafından Yapılan Açıklama:

Sevgili Oyuncularımız,

Bizimle birlikte olan müthiş sayıda PUBG LITE severin tutkusu ve desteği için son derece minnettarız. COVID-19 pandemisinin zorlu zamanlarında PUBG LITE’ın taraftarlarımıza güvende kalmanın eğlenceli bir yolunu sunduğunu umuyoruz.

Ne yazık ki uzun uzun düşündükten sonra hizmeti kapatma yönünde zorlu bir karar aldık ve yolcuğumuz için zaman doldu. Ne kadar üzülsek de plana göre PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021’de (UTC) sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz.

[Sonlandırma Planı]

30 MART 2021 (UTC)

  • lite.pubg.com web sayfası kapatılacak
  • Artık yeni indirme yapılamayacak

29 NİSAN 2021 05:00 (UTC)

  • Hizmet sonu

29 MAYIS 2021 (UTC)

  • LITE için artık Oyuncu Desteği sunulmayacak

Binlerce Oyuncuya Sahip PUBG Lite Yolun Sonuna Geldi!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu