TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » PUBG’de Hile Yapan Oyuncuya 10 Yıllık Ban!

PUBG’de Hile Yapan Oyuncuya 10 Yıllık Ban!

PUBG'de Hile Yapan Oyuncuya 10 Yıllık Ban!

Hile yapan oyuncularla adından söz ettiren PUBG’de ban furyası devam ediyor. Özellikle PUBG Mobile’da hile söz konusu olunca hiç affı yok!

Tencent Games ve PUBG Corp, şirketleri tanıttıkları yeni ban sisteminin ilk örneğini de oyunculara gösterdi. İlk örnek diğer oyunculara aslında ayağınızı denk alın demenin farklı hali.

PUBG Mobile’da hile yapan bir kullanıcı, 10 yıllık süreyle ban yedi. PUBG Corp ve Tencent’in PUBG Mobile hilecilerin gelmesiyle, basit bir teknikle yakalanan bir oyuncu on yıl yasaklandı. Oyunun ilk PC’sinin 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana, kazanmak için her şeyi yapmaya hazırlanan oyuncularla uğraşmak için mücadele edildi halende ediliyor.

Şimdi Tencent Games, PUBG’nin Çinli yayıncısı ve PUBG Corp’un sonunda bir çözümü olabilir. İki şirket, hilecileri yakalamak için yeni bir yöntem olan Project Ban Pan’ı duyurmak için bir araya geldi. Projenin lansman videosunda, karakterlerini akıllı bir teknikle yenilmez hale getiren bir dolandırıcıya gerçek bir örnek olay gösterilmektedir.

PUBG'de Hile Yapan Oyuncuya 10 Yıllık Ban!

PUBG’de 10 yıllık ban yiyen oyuncu

Hileci, birçok hileci gibi özel bir kod parçasına, hatta herhangi bir yazılım manipülasyonuna sahip değildi. Bunun yerine, sistemi iki sıradan mobil cihaz kullanarak kandırmayı başardılar.

İşin püf noktası, maçın bir telefonda başlatılması ve ilk yarıda oynanmasıydı. Daha sonra, hile yapan ikinci telefonda PUBG’ye giriş yaptı , bu da oyunun sistemlerini bir bağlantı sorunu olduğuna inanmaya kandırdı.

Oyun ikinci telefonda oynandığı sürece, hileci öldürülemedi ve kolayca yüksek bir vücut sayımı yapabilirdi. Sonra tek yapmaları gereken ilk telefona geri dönmek, böylece ” bağlantı sorunlarını ” çözmek ve maçı galip bitirmekti. Ne yazık ki onlar için, PUBG’nin yeni tespit sistemleri tarafından yakalandı ve 10 yıllık ban yedi.

Birinci cihazda oyun başlıyor ve belli bir süre oynanıyor. Ardından hilecimiz ikinci telefondan PUBG’ye giriş yaşıyor. PUBG sistemleriyse bu noktada bağlantıda bir problem yaşandığını sanıyor. Oyun, ikinci telefonda oynandığı sürece hilecinin karakteri öldürülemiyor ancak kendisi diğer oyuncuları öldürebiliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


FİFA 18 vs PES 2018 Grafik Karşılaştırması

Buğra Noyan

Football Manager 2018’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

The Last of Us II Yeni Fragmanı Büyük Tepki Aldı! (Video Yorumlara Kapatıldı)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.