Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Gece Modu Sızdırıldı

Çıktığı günden bugüne popülerliğini koruyan PUBG’nin gece modu geleceği söyleniyordu. Söylentilerin hemen ardından PUBG gece modu ortaya çıktı.

Fortnite ve Call of Duty Black Ops 4 gibi ezeli rakiplerine rekabeti daha fazla ileri taşımak isteyen Bluehole, PUBG oyuncuları için gece modu için kollarını sıvamış durumda.


Satış rakamlarıyla rekorları altüst eden Battle Royele oyunu PUBG yeni güncellemesi ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Yeni gelecek güncelleme ile birlikte PUBG’ye gece modu ve gece görüş gözlüğü gibi yenilikler eklenecek.

[sp-related style=”dark” id=”19106″]

Yeni silahlar ve araçlarla yeni güncellemeyi farklı boyutlara çıkaracaktır. Yeniliklerin ve iyileştirmelerin ön plana çıktığı güncelleme ile birlikte oyuncular PUBG Gece modu ile zorlu şartlarda mücadele edecekler. Cadılar bayramı temalı kostümler ve eşyalarının da ekleneceğinin altını çizelim.

25 Ekim’den sonra oldukça heyecan verici yeniliklerle hayranları ile buluşacak olan popüler Battle Royale oyununa eklenecek olan gece modunun hem PC hem de mobil platformlar içinde kullanıma sunulacağının altını çizelim. Bu arada PUBG Mobile gece modu 0.9.0 güncellemesinde gelmesi bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu