TeknoDiot
     
     
     

PUBG Gece Modu Sızdırıldı

PUBG Gece Modu Sızdırıldı

Çıktığı günden bugüne popülerliğini koruyan PUBG’nin gece modu geleceği söyleniyordu. Söylentilerin hemen ardından PUBG gece modu ortaya çıktı.

Fortnite ve Call of Duty Black Ops 4 gibi ezeli rakiplerine rekabeti daha fazla ileri taşımak isteyen Bluehole, PUBG oyuncuları için gece modu için kollarını sıvamış durumda.

Satış rakamlarıyla rekorları altüst eden Battle Royele oyunu PUBG yeni güncellemesi ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Yeni gelecek güncelleme ile birlikte PUBG’ye gece modu ve gece görüş gözlüğü gibi yenilikler eklenecek.

[sp-related style=”dark” id=”19106″]

Yeni silahlar ve araçlarla yeni güncellemeyi farklı boyutlara çıkaracaktır. Yeniliklerin ve iyileştirmelerin ön plana çıktığı güncelleme ile birlikte oyuncular PUBG Gece modu ile zorlu şartlarda mücadele edecekler. Cadılar bayramı temalı kostümler ve eşyalarının da ekleneceğinin altını çizelim.

25 Ekim’den sonra oldukça heyecan verici yeniliklerle hayranları ile buluşacak olan popüler Battle Royale oyununa eklenecek olan gece modunun hem PC hem de mobil platformlar içinde kullanıma sunulacağının altını çizelim. Bu arada PUBG Mobile gece modu 0.9.0 güncellemesinde gelmesi bekleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Azıcık Ucundan Strateji

Serhan Durgutlu

Oyunculara Müjde: Euro Truck Simulator 2 Büyük İndirime Girdi

Buğra Noyan

Pokemon Go Bahar Etkinliği Başlıyor

Handenur Turhan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.