PUBG 4. Sezon İçin Sinematik Yayınlandı! PUBG 4. Sezon Ne Zaman? - TeknoDiot.com

PUBG 4. Sezon İçin Sinematik Yayınlandı! PUBG 4. Sezon Ne Zaman?

Abone Ol 

PUBG 4. sezon ile artık durumlar değişiyor diyebiliriz. Bilgisayar ve konsolda PUBG 4. sezon oyunculara sunulacak. PUBG 4. sezon ne zaman başlıyor?

takipçi satın al
takipçi satın al

PUBG, dördüncü sezonu başlatmaya hazırlanırken oyun için bu hikaye tanıtımını yaptı. PlayerUnknown’s Battlegrounds için ilk uygun öykü öğesini sağlıyor ve birisinin söylemek istediği, bazılarının beklediğinden daha koyu. 24 Temmuz 2019 tarihinde yeni sezonun PC oyuncuları için başlayacağı açıklanırken sinematik bir fragman yayınlandı.

Sinematikte bizleri şunlar karşılıyor; oyunun ilk haritası olan Erangel’de küçük bir çocuğa sahip. Çocuk adada korkunç bir savaşın ardından kurtulan tek kişidir. Daha sonra fragman, çocuğun nakit parayla dolu ve Erangel’de turnuvaları düzenleyen bir adama dönüştüğü ileride görülüyor.

PUBG 4. sezon sinematik fragmanı

PUBG’nin oyun içi olaylara ve çevresel hikaye anlatıcılığına daha fazla güvenirken genel olarak karikatürize bir görünüme ve hislere sahip olan PUBG’nin en büyük rakibi olan Fortnite ile karşılaştırıldığında çok daha koyu. Fragman devasa ekranların olduğu bir odada sonlandırılıyor. Konsol oyuncuları ise 4. sezon için bir süre daha beklemek zorunda kalacak.

Göz atın:   135 TL'lik The Division Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!