Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation Plus Ocak 2021 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PS Plus ücretsiz oyunları belli oldu. PlayStation Plus üyelerinin Ocak ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu. PS Plus 2021 oyunları belli oldu.


Sony Interactive Entertainment (SIE), üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation Plus servisinin Ocak 2021 oyunlarını duyurdu.

PlayStation Plus üyeliği bulunan PlayStation 4 sahipleri, 1 Ocak tarihinden itibarenShadow of the Tomb RaiderGreedfall ve Maneater oyunları Ocak ayında ücretsiz olacağı belirtildi.

Sony’nin PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz olarak sunduğu oyunlardan faydalanabilmek için Sony’nin ücretli “PlayStation Plus” üyeliğine sahip olmak gerekiyor. Bu ayın listesinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcılarını üç farklı farklı kaliteli yapım bekliyor. Geçtiğimiz ay Just Cause 4Rocket Arena, Worms Rumble ve Bugsnax oyunları sunulumuştu.

PS Plus Ocak 2021 Oyunları

  • Shadow of the Tomb Raider (PS4 ve PS5)
  • Greedfall (PS4 ve PS5)
  • Maneater (Sadece PS5)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu