Tiktok Takipçi Satın Al

Protherm Kombi Arıza Kodları

Teknolojinin hayatımıza kattığı en kullanışlı ve hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin başında gelen kombiler bizlere yaz kış dört mevsim hizmetimizde bulunuyor.

Evlerimizde iş yerlerimizde ısınmave sıcak su gibi bir çok ihtiyacımızı gideren kombilerin aynı zamanda detaylı, zamanlı olarak onarımlarını yaptırmamız gerektiğini sizlere söyleyerek hatırlatıyoruz. Protherm Kombi Servisi olarak kombinizin her türlü kombi bakım ve onarımında siz değerli müşterilerimizin yanındayız.


Protherm Kombi Servisi alanında uzman ekipleri ve halden anlayan çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyor.

Kombilerin hiç bir arıza olmaksınız yılda en az bir defa bakımlarının yapılmasını gerekiyor. Bu bakımlar uzman kişiler tarafından kombizine özel araç ve gereçlerin kullanımıyla yapılması gerekiyor. Protherm Kombi Servisi olarak bu konuda kaliteli hizmet sunan firmaların arasındayız.

Uzman ekip arkadaşlarımız ve kombilerin ayrıntısını bulabileceğiniz sitemizle sizlerin karşınızdayız. Protherm arıza kodları müşteriler içinde oldukça önemli elbette. Protherm arıza kodları ise şöyle;

İlgili Makaleler

Protherm Kombi Arıza Kodları

Protherm Arıza Kodları

  • Protherm kombi f1 arızası: Bu hata kodu gaz gelmemesi ve limit sensörünün devre dışı kalması sonucu ekranda görünür.Eğer kombinize gaz gelmiyorsa gaz vanasını açınız ve resetleyiniz.Düzelmediği takdirde bize iletişim sayfasından ulaşınız.
  • Protherm kombi f2 hatası: Bu hata kodu sıcak su sensörünün arızlanması sonucu meydana gelir bize ulaşınız.
  • Protherm kombi f3 hatası:Aşırı ısınma anlamına gelir.petek vanalarınızı açınız,tesisatçınızı arayıp petek flitresini temizletiniz.
  • Protherm kombi f4 hatası:kalorifer sensörü arızalı bize ulaşınız
  • Protherm kombi f5 hatası:Bu hata baca fanının çalışmadığı anlamına gelir bacanızı kontrol ediniz.Düzelmesse servisimizi arayınız kombinize bakım gerekebilir.
  • Protherm kombi f6 hatası:Bu hata leopard modelinin baca arızasıdır.Bize ulaşınız.
  • Protherm kombi f7 hatası:Bu hata kodu anakart ile ekran kartı uyumsuzluğu anlamına gelir servisimizi arayınız
  • Protherm kombi f8 hatası:Bu hata kodu gaz valfi ve anakart arasında meydana gelen iletişim kopukluğundandır.Gaz valfi veya anakart hatası

Protherm hakkında

Kombi denince ilk akla gelen markalardan biri de Protherm elbette. Protherm, 20 yılı aşkın bir süredir tüketicilere güvenilir ürünler sunmaktadır. Protherm olarak ürün gamımız tüketici ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir.

Bunlar; evlerinize hem sıcak su hem de ısıtma sağlayan konvansiyonel ve yoğuşmalı kombiler, şofben, termosifon, radyatör ve kazanlardır. Protherm tüm ürünleri en kaliteli malzemeler ile en ileri teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Son olarak Protherm bir Vaillant Group Markasıdır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu