Riot Games’in Yeni FPS Oyunu Project A ‘dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Muhtemelen açık beta tezgahları olarak Riot Games’in şimdi çevrimiçi Valorant olarak adlandırılan çok oyunculu FPS Projesi A için ekran görüntüleri sızdı.

Riot Games‘in çevrimiçi çok oyunculu birinci şahıs nişancı (FPS) türündeki ilk oyunu Project A birkaç ay önce duyurulmuştu.

Ancak geçtiğimiz hafta oyun ile ilgili sızıntılar giderek artıyor. Project A’nın resmi adının artık Valorant olduğu ortaya çıktı. Kesin olmayan bilgiler dahilinde Project A isminin yerini Valorant alacağı konuşuluyor. Birkaç Valorant ‘in karakterlerin de isimler, tasarımlar ve yeteneklerini klipleri dahildir sızdırılmış. Bir başka Project A – Valorant sızıntısı keşfedildi ve Valorant oyununun yüksek kaliteli ekran görüntülerini ortaya çıkardı.

Project A oyununda karakter tasarımı ve karakter yeteneklerinin kullanımı , oyunun Overwatch ve diğer rol tabanlı FPS oyunlarından büyük ölçüde ilham aldığını açıkça ortaya koyuyor. Bu yeni ekran görüntüleri, oyunun harita tasarımı nedeniyle Valorant öğesinin gösterilmesine yardımcı oluyor.

Project A açık harita tasarımı ve nispeten yetersiz örtüsü, Project A’ın haritaları keskin köşeler, koridorlar ve kapağın ton ile doldurulur. Haritalar , bazı yönlerden doğrudan Counter-Strike’tan alınmış gibi görünüyor.

Benzer noktalar var elbette. Counter-Strike benzeri bir oyun gösteriyor, oyuncular köşeleri tutuyor ve rakiplerin kafalarını hedeflerken koridorları vuruyor. Sadece gökyüzünden, buz duvarlarından, lazer tuzaklarından ve diğer maskaralıklardan düşen roketler de var. Görünüşe göre Riot Games yakın zamanda yeni oyunu sergileyen bir basın ve etkileyici etkinlik düzenledi. Bu olayın ambargosu yakında kalkacaktır.

Riot Games, CS:GO’ya Rakip Olacak “Valorant” FPS Oyununu Duyurdu!

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu