Tiktok Takipçi Satın Al

Prezi, Google Workspace ile Entegrasyonu Duyurdu

Google Workspace, Prezi'nin yeni video entegrasyonu sayesinde biraz daha iyi hale geldi.

İyi bir sunum nasıl olur? Burada oynanabilecek birçok farklı faktör var, ancak basitlik uğruna bunları üç şeye indirebiliriz: ilgi çekici bir fikir, harika görseller ve hem bilgilendirici hem de ilgi çekici bir sunum.


Prezi, Google’ın üretkenlik ve ortak çalışma araçlarıyla çalışırken bu üç bileşenden en az ikisinde size yardımcı olmayı umuyor.

Prezi, Google Workspace’e Video Getiriyor

Sunum yazılımı şirketi Prezi , PR Newswire aracılığıyla Google Workspace ile yeni video entegrasyonunu duyurdu . Google Meet, Google Classroom ve Google Drive kullanıcıları için “gelişmiş bir sunum deneyimi” vaat ediyor.

Prezi Video ile canlı veya önceden kaydedilmiş sanal sunumlar oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Bu, sunum yapan kişi olarak, çabalarınızın çoğunu izleyicilerinizle etkileşime girmeye adamanıza olanak tanır.

Yeni hızlı düzenleme araçları, herhangi bir tasarım deneyiminiz olmasa bile grafikleri ve diğer içerikleri gerçek zamanlı olarak eklemenizi kolaylaştırır. Ayrıca kaçınmanız gereken slayt gösterisi tasarım hataları listemize de göz atabilirsiniz.

Prezi CEO’su Jim Szafranski, “Fortune 500 şirketlerinden yöneticiler ve öğretmenlerin, sanal sunumlar yapmak için Prezi Video’yu kullandıklarını görüyoruz, böylece içeriklerini ve izleyicileriyle bu yeni sanal girişimde daha etkili bir şekilde etkileşim kurabilirler” dedi.

Prezi Video, Google Meet’e ek olarak Zoom, Microsoft Teams, Webex ve GoToMeeting’i de destekler. Son zamanlarda daha fazla işletme ve okul iş akışlarını dijital alanlara ayarlamak zorunda kaldı, bu nedenle bu entegrasyon daha zamanında olamazdı.

Prezi’nin Google Classroom ile entegrasyonu öğretmenlere etkileşimli ders planları, mini dersler ve daha fazlasını oluşturma yeteneği verir. Google Drive da artık Prezi ile sorunsuz bir şekilde çalışıyor – video paylaşmak, bir bağlantıyı kaldırmak kadar basit.

Entrepreneur ile yaptığı röportajda Szafranski, salgın sırasında ekibiyle, özellikle de tamamen farklı bir zaman dilimindeki üyelerle iletişim halinde olmanın gerçekten büyük bir zorluk olduğunu kanıtladı. Belki de ekiplerin bu iletişim sorunlarını ele almasına yardımcı olmak için onu Prezi’yi geliştirmeye iten deneyim buydu.

Prezi Nedir?

2009’da kurulan Prezi, kendisini “uzak kitlelerle içerik paylaşmanın en ilgi çekici yolu” olarak tanımlıyor. Platform, öğrenciler ve profesyoneller için Prezi Present , Prezi Video ve Prezi Design gibi çevrimiçi yaratıcı araçlar sunuyor.

100 milyondan fazla kullanıcı ve 20.000 işletme şu anda Prezi’yi yaratıcı projeler, sunumlar, toplantılar ve ekip güncellemeleri için kullanıyor. Prezi Video, 2020’de Tech & Learning Magazine’den Mükemmellik Ödülü aldı.

Prezi, Google Workspace ile Entegrasyonu Duyurdu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu