Tiktok Takipçi Satın Al

Porsline Form Oluşturucu, Pandemi Döneminde Binlerce İşletmenin Yardımcısıdır

Porsline Form oluşturucu, uzaktan çalışma ve korona günlerinde binlerce Türk işletmesine yeni ve benzersiz bir çözüm sağladı; Öğretmenler, okullar ve esnaflardan, orta ve büyük imalat / sanayi şirketlerine veya yeni kurulan şirketlere kadar, bu ücretsiz Türkçe form oluşturucunun geniş bir kullanıcı yelpazesidir.

Porsline nın geniş ve çeşitli  popülaritesinin sebebi nedir ve Google Formu kullanan birçok kullanıcı neden onu Türkçe Porsline form oluşturucusu ile değiştirmiştir?

  1. Kullanıcı desteğı ve sorularını yanıtlama: bir uygulamanı farklı yapan destek hizmeti sağlamasıdır. Google form hiçbir destek sağlamazken Porsline nın destek ekibi tüm konulara hakim bir şekilde her zaman kullanıcının yanında ve onların en iyi şekilde çözmek ile uğraşıyor.
  2. Şık ve güzel çevrimiçi formlar: Online formunuz, web siteniz, Instagram sayfanız, özellikle Corona ve uzaktan çalışma günlerindeki işletmenizin vitrinidir. Vitrininizi geleneksel bir işte tasarlamak için zaman ve enerji harcadığınız kadar, form oluşturma yazılımında her türlü tasarım ve illüstrasyon yapmanıza izin vermelidir. Porsline Online Form Oluşturucu, kullanıcılara çevrimiçi formları tasarlamak ve göstermek için gerekli tüm olanakları sağlar; Hatta marka kimliğinize göre özel bir renk şeması ve tema oluşturabilir ve bunu çevrimiçi olarak kullanabilir veya logonuzu arka plana koyabilir veya her soruda ilgili bir resim ve video kullanabilirsiniz

Bu özellikleri kullanarak Porsline kullanıcıları, diğer form oluşturma yazılımlarından %40’a kadar daha yüksek yanıt oranı elde ettiler.

  1. Sürdürülebilirlik ve altyapının aksamaması: Porsline ücretsiz  form oluşturucu yazılımı, kullanıcıların Porsline’a donanım ekipmanı için kolayca ve hiçbir ek maliyet olmaksızın güvenebilmeleri için hizmet sunum altyapısında özel bir mimari tasarlayan ve uygulayan bir üründür. Ayrıca Porsline ile yapılan online formların yükleme hızını artırmak için özel teknolojiler kullanılmıştır.
  2. Dünya standartlarına göre hazırlanmış onlarca çevrimiçi form: Porsline, kullanıcılarının zamanından, enerjisinden ve parasından tasarruf etmek ve iş hedeflerine daha hızlı, daha kolay ve daha ucuz ulaşmalarına yardımcı olmak için her eylemi gerçekleştirir. Bu bağlamda tek tıkla rahatlıkla kullanılabilecek onlarca online form örneği hazırlanmıştır.

Anket Şablonları bölümünde onları görebilir ve hesabınıza ekleyebilirsiniz ve bu örnek formların tamamen düzenlenebilir olduğunu unutmayın.

Küçük işletme sahibiyseniz, müşterilerinizle ilişkinizi oluşturmak ve yönetmek için çevrimiçi bir sipariş kayıt formuna, bize ulaşın formuna ve müşteri memnuniyeti formuna ihtiyacınız vardır.

Öğretmen, okul veya eğitim kompleksi iseniz, çevrimiçi bir sınav, öğrenci kaydı ve ön kayıt formu, Öğretmen değerlendirme anketi, Ebeveyn  formu, Uzaktan çalışma sorunları formu, Kamp yapma formu vb. için Porsline online sınav oluşturucusuna ihtiyacınız var.

Porsline Form Oluşturucu, Pandemi Döneminde Binlerce İşletmenin Yardımcısıdır

İnsan kaynakları yöneticisi iseniz, çalışan anketleri, uzaktan çalışma günlerinde çalışan performans değerlendirmesi ،  çalışan uzaktan çalışma ekipmanı kontrol listesi formu, 360 derece değerlendirme anketi, çevrimiçi işe alma formu,  demografık sorular formu, personel bilgi toplama, çevrimiçi yemek siparişi kayıt formunu, uzaktan çalışma eğitimi değerlendirme formunu, yeni personel eğitimi kontrol listesi formunu vb. için çevrimiçi Porsline anket oluşturucu yazılımını  kullanabilirsiniz.Porsline Form Oluşturucu, Pandemi Döneminde Binlerce İşletmenin Yardımcısıdır

Pazarlama ve pazar araştırma müdürü veya aktivist ve dijital pazarlama uzmanıysanız, Porsline’ın çevrimiçi pazar araştırması yazılımını bu şekillerde kullanabilirsiniz;   yeni ürün /hizmet değerlendirmesi, potansiyel pazar doğrulaması, ‌ Rakiplerin mevcudiyet anketi, Reklam kampanyası değerlendirmesi, Reklam testini değerlendirmek, Hedef kitle / müşteri / pazar kişiliği çıkarma anketi, marka seçim anketi, marka bilinci anketi vb.

Bir müşteri ilişkileri yöneticisi iseniz, müşteri anketleri ve müşteri deneyimi yönetimi için Porsline çevrimiçi anket yazılımını kullanın. Örnek müşteri memnuniyeti anketlerinin kullanılması, müşteri satın alma davranışının analiz edilmesi, müşteri profili bilgilerinin toplanması, iletişim formu, öneri / eleştiri ve şikayet kayıt formu, müşteri analizi, NPS endeks aracılığıyla müşteri sadakatinin değerlendirilmesi veya Net Tavsiye Skoru vb. kullanmanızı   öneriyoruz.

Bir BT yöneticisi iseniz, yalnızca Porsline’ın form oluşturucusunu kullanarak  zamanınızın ve paranızın % 90’ından tasarruf etmekle kalmaz ve artık kendinizi ve ekip üyelerinizi kodlama ve programlamaya dahil etmenize gerek kalmaz; Hata raporlama, şirket içi destek talep formu, şirket içi sipariş ve talep kayıt formları ve daha fazlası gibi BT süreçlerini yönetmek için  Porsline ücretsiz form oluşturucuyu kullanın. Ek olarak, porsline size benzersiz bir esneklik sağlar, çünkü panonuzu CRM, uygulama, SMS paneli, insan kaynakları sistemi ve kuruluşta uygulanan her türlü bilgi sistemi ve kuruluşun API’si aracılığıyla çevrimiçi olarak entegre edip ve Entegrasyonun avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunlar, 150.000’den fazla Porsline form oluşturucu  kullanıcısının günlük olarak uğraştığı yüzlerce örneklerından bazılarıdır.

Porsline, işletmeniz için yüzlerce uygulama içeren bir yazılım platformudur. Porsline ile şimdi ücretsiz çalışmaya başlayın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu