AMD

Pokémon Go’ya Team Rocket ve Shadow Pokémon Eklendi

Pokémon Go’ya yapılan yeni bir güncelleme , Pokéstops’ta savaş eğitmenleri için ortaya çıkan Team Rocket homurdanıyor.

Team Rocket homurcukları takım liderleriyle nasıl savaşabileceğine benzer şekilde, bir Pokétop’ta savaşacaklar. Kazanırsan, koşarak Shadow Pokémon’larını geride bırakırlar. Oradan, bir baskın olarak, Pokémon’u Premier Balls ile yakalayabilirsiniz. Bu Shadow Pokémon’un bilgi ekranlarında kendi şeker ve tozlarını kullanarak saflaştırılması gerekir. Arındırma düğmesi, güç vermek için düğmenin tam üzerinde durur.

Shadow Pokémon

Shadow Pokémon’un etraflarında karanlık bir hava var. Gölgelendiklerinde CP’leri çok azalır. Shadow Pokémon ayrıca, normalleştirilen bir saldırı olan Return’ı arıtıldığında, bu onların başını belaya sokar. Bazı oyuncular şu anda, saflaştırılmış Pokémon’un da gelişmek için daha az şeker ve daha fazla güç vermek için daha az şeker gerektirdiğini belirtti.

Pokémon Go'ya Team Rocket ve Shadow Pokémon Eklendi

Shadow Pokémon‘un mekaniğinin Pokémon Colosseum ve Pokémon XD: GameCube için Karanlığın Gale’sinden ilham aldığı görülüyor . Her iki oyun da Shadow Pokémon’u şüpheli bir organizasyondan alan eğitmenlerden uzaklaştırmaya odaklandı. Bu oyunlarda Pokémon’u onlarla savaşarak veya özel bir oda kullanarak arındırırsınız. İçeride daha fazla yeni özellik veya mekanik bulunup bulunmadığını görmek için güncelleme üzerinde sekmeler tutacağız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!