Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation, State of Play Kapsamında 15 Yeni Oyun Tanıtıyor

Sony’nin PlayStation State of Play sunumunun bu hafta yeni bir bölümle karşılanacağı resmen duyuruldu. Sony’nin açıklamasına göre, bu etkinlik büyük bir olay olacak çünkü şirket 40 dakikadan fazla sürecek bir şov sunmayı planlıyor (çoğu State of Play 15 ila 20 dakika arasında sürüyordu) ve bu süre içinde 15 oyunu tanıtacak. Sony’nin açıklamasına göre, “Herkese merhaba, 2024 yılı henüz başladı ve ilk State of Play’imiz için zaman geldi! Yayın 40 dakikadan fazla sürecek ve oyun endüstrisinin en yetenekli zekalarından bazılarının konuk konuşmalarını içerecek. Ayrıca bu yıl PS5’te piyasaya sürülecek olan Stellar Blade ve Rise of the Ronin’i tanıtacağız. Ayrıca, 2024 yılında PS5 ve PS VR2 için çıkacak diğer yayınlar hakkında da size bilgi vereceğiz.”

Sony sadece Rise of the Ronin ve Stellar Blade’e değinse de, Final Fantasy VII Rebirth, Death Stranding 2, Silent Hill 2’nin yeniden yapımı, Until Dawn’un remastered versiyonu, Judas ve benzeri oyunların sunumda yer alacağına dair söylentiler bulunuyor. Başka bir kaynak da Firewalk Studios’un çok oyunculu oyunu Concord’un daha ayrıntılı bir incelemesini alacağımızı iddia ediyor. Bununla birlikte, şirketin gerçekten de şu anda dikkat çekici bir oyunu olmadığı için, yeni nesil konsolu satın almanın bir anlamı olmadığı söylenebilir. Bu durum hayranları ciddi şekilde üzmüş durumda ve şirket, yakın gelecekte durumu düzeltme kararı aldı.


Sony’nin PlayStation State of Play sunumunun bu hafta büyük bir etkinlik olacağı kesinleşti. Şirket, 40 dakikadan fazla sürecek ve 15 oyunu tanıtacak. Bu oyunların arasında Stellar Blade ve Rise of the Ronin gibi yeni çıkacak oyunlar da bulunuyor. Ancak, söylentilere göre sunumda Final Fantasy VII Rebirth, Death Stranding 2 ve Silent Hill 2’nin yeniden yapımı gibi önemli oyunların da yer alması bekleniyor. Bununla birlikte, şirketin şu anda dikkat çekici bir oyunu olmadığı için hayranları üzgün durumda ve Sony, bu durumu düzeltmek için harekete geçti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu