Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation Plus Ocak 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus üyelerinin Ocak 2020 ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

Sony Interactive Entertainment (SIE), üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation Plus servisinin Ocak 2020 oyunlarını duyurdu.


PlayStation Plus üyeliği bulunan PlayStation 4 sahipleri, 6 Ocak tarihinden itibaren Uncharted: Nathan Drake Collection ve Goat Simulator’u Ocak ayında ücretsiz olacağı belirtildi. Sony’nin PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz olarak sunduğu oyunlardan faydalanabilmek için Sony’nin ücretli “PlayStation Plus” üyeliğine sahip olmak gerekiyor.

Oyunlara hiçbir ek ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekler.  PlayStation Plus, abonelerine her ay ücretsiz oyun hizmeti sunmakta.

Yeni oyunlar 6 Ocak’ta indirilebilir olacak. Geçtiğimiz ay Titanfall 2 ve Monster Energy Supercross oyunları verilmişti. 6 Ocak’a kadar bu oyunları indirebilirsiniz.

Ocak 2020 PlayStation 4 ücretsiz oyunlar

  • Uncharted: The Nathan Drake Collection
  • Goat Simulator (Türkiye’de farklı bir oyun verilebilir)

Son olarak PlayStation ve diğer ücretsiz oyun haberlerini daha yakından okumak isterseniz oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu