PlayStation Plus Eylül 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu - TeknoDiot.com

PlayStation Plus Eylül 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

PlayStation Plus üyelerinin Eylül ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

Sony Interactive Entertainment (SIE), üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation Plus servisinin Eylül 2020 oyunlarını duyurdu.

PlayStation Plus üyeliği bulunan PlayStation 4 sahipleri, 1 Eylül tarihinden itibaren Street Fighter V ve PUBG  oyunları Eylül ayında ücretsiz olacağı belirtildi. Sony’nin PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz olarak sunduğu oyunlardan faydalanabilmek için Sony’nin ücretli “PlayStation Plus” üyeliğine sahip olmak gerekiyor. Geçtiğimiz ay Fall Guys ve COD Modern Warfare II Campaign Remastered oyunları verilmişti.

PlayStation 4

  • PUBG
  • Street Fighter V

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu