Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 5, Spotify Entegrasyonu ile Geliyor

Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor ve ilk defa pazara sunulacak PlayStation 5 uzaktan kumandasında da Spotify’a özel bir tuş yer alıyor.

Böylece Spotify ile oyun konsolu deneyimi bir adım öteye taşınıyor ve yeni nesil oyun deneyiminde “oynarken dinlemek” bir alışkanlık haline geliyor.


Kesintisiz bir oyun için telefonunuzla müziği kontrol edebileceğiniz gibi en yeni oyun şarkılarını, çalma listelerini ve podcast yayınlarını takip edebilirsiniz.

Merakla beklenen PlayStation 5 burada ve onunla birlikte, bölgedeyken Spotify’dan en sevdiğiniz sesi dinlemenin yeni yolları. Tıpkı PS4’te olduğu gibi, oyuncular zombilerle savaşmak veya bir açık dünya macerasında dolaşmak için mükemmel olan şarkı ve podcast seçimlerini dinleyebilecekler.

PlayStation 5, Spotify Entegrasyonu ile Geliyor

Ayrıca dinleme + çalma gücü kombinasyonunuzu bir üst seviyeye çıkarmanın birkaç yeni yolu da var. Hazır olun:

Müziğiniz, podcast’leriniz ve oyununuz arasında kusursuz bir entegrasyon sağlayan özel Spotify düğmesine sahip yeni bir PS5 Media uzaktan kumandası . Yerleşik oynatma / duraklatma, hızlı ileri sarma ve hızlı geri sarma kontrolleriyle ortamda hızla gezinin. Uzaktan kumanda, kullanıcıların uyumlu TV’lerde ses ve güç ayarlarını yapmasına da olanak tanır.

Spotify’a doğrudan Kontrol Merkezi’nden erişin ve oynatma kontrollerine Kontrol Merkezi aracılığıyla hızlı erişim sağlayın, böylece oyunlar ve uygulamalar arasında hızlıca geçiş yapabilir, müziğinizi oyununuzdan çıkmadan atlayabilir ve duraklatabilirsiniz.

Kesintisiz oyun için Spotify Connect aracılığıyla telefonunuzda Spotify oynatma ve oyun müzikleri, çalma listeleri ve podcast’lerde en iyiyi bulmak için Spotify’a göz atma yeteneği.

PS5’te yeni bir Medya Ana Sayfası , böylece medya uygulamalarınıza kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, Spotify’a zaten sahip değilseniz, onu Media Home’dan indirebilir, hesabınızı bağlayabilir ve hatta bir tane oluşturabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu