Tiktok Takipçi Satın Al

Karşınızda PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales Limited Edition

Özel tasarımlı PlayStation 5 nasıl görünürdü? İşte sorunun cevabı ise: PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales Limited Edition

PS5 ile birlikte piyasaya sürülen Spider-Man Miles Morales oyunundan esinlenilen bugüne kadarki en etkileyici Limited Edition konsolunu görün.

Geri sayım başladı. Sadece altı haftalık sabır ve ardından PlayStation 5 piyasaya sürülecek! 19 Kasım’da Hollanda’daki ilk oyuncular yeni konsollarını alacaklar.


PlayStation 5 için istek çok büyük, ön sipariş satışları başlamış olmasına rağmen, ilk üretim partisi çok kısa sürede tamamen tükendi. Stoklar kademeli olarak yenileniyor, yine de birçok Hollandalı web mağazası artık hem disk sürücülü standart PS5 hem de PS5 Dijital Sürüm için teslimat süresi olarak ‘2021’in başlarını’ bildiriyor. 

Sony, aynı zamanda birkaç Limited Edition (Sınırlı Sürüm) çeşidini yayınlamak istediğini de duyurdu. Tıpkı birkaç PS4 Pro Limited Edition oyun konsolunun piyasaya sürülmesi gibi. Örneğin, 2018 ortalarında parlak kırmızı bir PS4 Pro Spiderman Edition tanıtılmıştı. Sony, bu sefer Spider-Man: Miles Morales’e adanmış özel bir tasarım yayınlamaya karar verecek mi?

Karşınızda PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales Limited Edition
Görsel: letsgodigital

PS5 Spider-Man Limited Edition Konsolu

Muhtemelen Giuseppe Spinelli’yi hatırlarsın. Çevrimiçi olarak Snoreyn olarak bilinen İtalyan dijital sanatçı, LetsGoDigital ile işbirliği yaparak PlayStation 5 çevresinde birkaç etkileyici video prodüksiyonu yaptı. Hayran yapımı bir PS5 fragmanı ile başladı , ardından Giuseppe, yeni DualSense denetleyicisini canlandırdı ve PlayStation 5 Black Edition tasarlandı.

Bu sefer Giuseppe, LetsGoDigital ile işbirliği içinde yepyeni bir PS5 Spider-Man Miles Morales Sürümü getiriyor. Konsola, aynı tarzda oluşturulmuş bir PS5 Digital Edition eşlik ediyor. Bu videonun gerçekliğinden şüphe edenler için: Bu bizim tarafımızdan tasarlanmış bir konsepttir.

Siyah oyun konsolu, normal PS5 ile aynı ayırt edici tasarıma sahiptir ve her iki tarafı da koyu kırmızı renk düzeninde görüntülenen 3D tasarımlı Spider-Man Miles Morales logosu ile güzelce dekore edilmiştir. Örümcek ağı tüm konsol boyunca uzanır ve parlak malzeme sayesinde konsolun mat siyah muhafazasına mükemmel bir kontrast sunar.

Aynı zamanda özeldir, örümcek ağı kırmızı ışığı yansıtarak ekstra eğlenceli bir etki sağlar ve aynı zamanda Miles Morales’in kıyafetini anımsatır. Siyah / kırmızı renk şeması konsola, özellikle havalandırma açıklıkları etrafındaki kırmızı LED aydınlatma ile birlikte ekstra kahramanca bir görünüm kazandırır.

Karşınızda PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales Limited Edition
Görsel: letsgodigital

Giuseppe ayrıca DualSense denetleyicisine uygun bir tasarım vermek için zaman ayırdı. Siyah oyun denetleyicisinin dokunmatik yüzeyinde ‘Kendin Ol’ imzalı slogan bulunur ve oyun kumandası parlak örümcek ağı ile zengin bir şekilde dekore edilmiştir. Ayrıca, DualSense denetleyicisine kendi kimliğini veren düğmeler ve dokunmatik yüzeyin üzerine ve etrafına çeşitli kırmızı öğeler uygulanmıştır.

Piyasaya Çıkabilecek Bir Potansiyelde

Sony PS5’in yan plakaları, bir bilgisayar kasasına benzer şekilde çıkarılabilir ve değiştirilebilir şekilde tasarlanmış gibi görünüyor. Bu, Sony’nin tamamen yeni bir Sınırlı Sürüm konsolu yayınlamasına gerek kalmadan, kullanıcıların belirli bir video oyunu temasını kendilerinin seçmesine izin verebilir.

Sadece dış görünümü değiştirerek, tamamen yeniden tasarlanmış bir oyun konsoluna sahip olursunuz. Nispeten ucuz bir çözüm, zamanla yeni bir dış görünüm almaya ve temayı ayarlamaya karar verebilirsiniz.

Karşınızda PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales Limited Edition
Görsel: letsgodigital

Ayrıca PlayStation 5’in de RGB LED’leri olup olmayacağı belirsizliğini koruyor. RBG aydınlatma, son yıllarda PC oyunları için son derece popüler hale geldi. Örneğin, RGB aydınlatma olmadan neredeyse hiçbir oyun klavyesi piyasaya sürülmez.

Yalnızca ekstra renkli bir vurgu sağlamaz, aynı zamanda oyuncuların daha iyi performans göstermesine yardımcı olur. Renkli ışıklandırma sayesinde, oyunda oyuncuların önceden tahmin edebilecekleri bir şeyler olduğu belirtilebilir. RGB aydınlatma, akşamları oyun oynarken de katma değer sağlayabilir. RGB LED’leri dikkat dağıtıcı olarak deneyimleyenler için, şüphesiz, bunları istenildiği gibi ayarlama / kapatma olasılığı olacaktır, muhtemelen bu, profil başına ayarlanabilir.

Karşınızda PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales Limited Edition
Görsel: letsgodigital

Karşınızda PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales Limited Edition

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu