Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 5 Resmi Sitesi Açıldı!

Sony’nin popüler oyun konsolu PS5 için özel sayfası yayınlandı. Sony tarafından yeni konsolun ayrı bir web sitesi oluşturuldu.

Sony, yaklaşan PlayStation 5 için resmi web sitesini yayınladı. Yeni nesil konsoldaki tüm güncellemelere nasıl kaydolabileceğiniz ise sitesinde yer alıyor.


Yani sayfanın alt kısmında bir form mevcut, bu formda gerekli bilgileri doldurduktan sonra firma tarafından gönderilecek olan PS5 ile ilgili tüm içerikler mail adresinize gelecek. Bir nevi ön kayıt gibi düşünülebilir.

Sony, PlayStation 5 için resmi internet sitesinde bir sayfa oluşturdu. Çok sayıda kaynak, yeni konsolun bu ay resmen tanıtılacağını öne sürüyor.

Sony tarafından aktif hale getirilen sayfanın ana başlığı “PS5 is coming (PS5 geliyor)” şeklindeydi. Benzer cümle büyük harflerle sitenin en üstünde kendisine yer buluyordu. Onun altında ise “Launches holiday 2020 (2020 Tatil Döneminde Geliyor)” cümlesi yazılmıştı.

Ayrıca “PS5’ten beklediğiniz harika özelliklerin bazılarını tanıtmaya başladık; ancak her şeyi göstermek için henüz hazır değiliz. Hemen aşağıdaki formu doldurarak, içerisinde PS5 çıkış tarihi, PS5 fiyatı ve müthiş PS5 çıkış oyunlarına dair bilgileri edinebilirsiniz.” PlayStation 5 resmi sitesine bağlantısına tıklayarak göz atabilirsiniz.

PlayStation 5 Resmi Sitesi Açıldı!

PS5: Dualshock 5, PlayStation 4 ile Uyumlu Olacak

Şimdi, dikkatle ele alınacak yeni bilgilerimiz var. Göre Fransa sitede, PS5 DualShock 5 kontrolör PS4 ve PS4 Pro ile uyumludur.

Bu kısaltmalar açıkça Dualshock 4 ve Dualshock 5 anlamına geliyor. Şimdilik, bu çift sözü Playstation France sitesi dışında bir yerde bulamıyoruz. Playstation UK veya Playstation US’de iz yok.

Her durumda, en iyisi 5 Şubat 2020’de planlanan bu etkinliğin nihayet Playstation 5 ve aksesuarları ile ilgili tüm ayrıntıları bilmesini beklemek. Sony Interactive Entertainment’ın başkanı Jim Ryan, keşfedilecek birçok özellik olduğunu söyledi.

PlayStation 5 Resmi Sitesi Açıldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu