PlayStation 5, Farklı Renk Seçeneklerine Sahip - TeknoDiot.com

PlayStation 5, Beyaz Renk Harici Farklı Renk Seçeneklerine Sahip Olacak


Geçen günlerde tanıtılan PlayStation 5 ‘in tasarımı oldukça konuşulmuştu. Özellikle tek renkle mi geleceği çokça merak ediliyordu.

Şüphesiz, PlayStation 5 daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor. Dünya çapında, neredeyse fütüristik bir hissi var. PlayStation CEO yapılan bir röportaja konuştu.

PlayStation CEO’su farklı renk seçeneklerinin geleceğini müjdeledi. Böylece PlayStation CEO’su PS5 tasarımı için farklı renk seçenekleri sunulacağını duyurdu.

PS5 tasarımı masaya yeni bir şey getiriyor. Çok ilginç görünüyor. İçinde tuttuğu güçlü oyun donanımına sahip ilginç bir tasarım. Cnet.com ile yapılan röportajda Jim Ryan, en yeni Playstation bebeğini “mevcut nesle kuantum sıçraması” olarak tanımlıyor.

“Neredeyse cesur ve cüretkar bir şey yapmak istedik… 2020’ler için ileriye dönük ve geleceğe dönük bir şey istedik”

Tasarımın “cesur, cesur ve geleceğe dönük” olması gerekiyor

PlayStation 5, Beyaz Renk Harici Farklı Renk Seçeneklerine Sahip Olacak

PS5’in oyun dünyasında dönemi tanımlayan bir unsur olması bekleniyor. PS5, lansmanı sırasında sunulmaya hazır görsel gösteriyi hepimiz gördük. Ryan’a göre, “… PS5 ile yaptığımız şey, şu anki nesil üzerinde bir kuantum sıçramasını temsil ediyor. Amaç, oyunların bunu bizim için yapmasını sağlamaktı. ”

PS5 tasarımı gerçekten de yeni bir soluk getirmişe benziyor. Yeni konsolun ‘ilginç’ göründüğü konusunda herkes hemfikir. Barındırdığı güçlü oyun donanımı ile övünür gibi duran ilginç bir tasarım.

Playstation CEO’su, iki varyantın da tasarımında hiçbir fark olmadığını açıkça belirtti. Dijital bir seçenek de sunmalarının sebebi, bu yılın ilk çeyreğinde, oyunların üçte birinin dijital olarak satın alındığı ve indirildiğini fark etmeleri olmuş. Ryan, insanların müzik ve filmlerde olduğu gibi oyunları konusunda da dijitalleştiğini ve Playstation’ın bunu yakalamaya çalıştığını söylüyor.

Fiyatlara gelince, Ryan bu konuda ve dijital olanın standart varyanttan daha ucuz olup olmayacağını konuşmayı reddetti. Her ne kadar küresel pandemi durumuna rağmen üretim hattının hala açık olduğunu söyledi. Dünyadaki mevcut ekonomik durumun ortasında, Playstation ve Sony, alıcıların sorunsuz bir ön sipariş sürecine sahip olduğundan emin olmak için perakendecilerle birlikte çalışıyor.

Şimdi, bu ortalama cihaza el koyup yeni nesil PS5’in vaat ettiklerini deneyimlememiz sadece bir zaman meselesi.

PlayStation 5, Beyaz Renk Harici Farklı Renk Seçeneklerine Sahip Olacak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu