Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Netleşti! Playstation 5 Ne Zaman Çıkacak?

Yeni oyun konsolunun sloganı “Oyun Zamanı” olarak belirlenmişti. PlayStation 5 tanıtım tarihi de netleşti.

Japonya’daki bazı kaynaklar, yeni PlayStation 5’in 5 Şubat’ta resmi olarak sunulacağını bildirdi, ancak başlangıçta bunun 2019’un sonunda olacağını gösteren kanıtlar vardı. Tabii ki 2019 tahmini tutmamıştı.


Aynı zamanda, kaynaklar sonbaharın sonunda konsolun satışa çıkacağını açıklıyor. Şubat ayında, maliyet hakkında zaten konuşmalıdırlar, ancak tüm özelliklerin ortaya çıkması olası değildir. PlayStation Europe resmi Twitter hesabının biyografi kısmında da PS5 ibaresi konumlandırılmış durumda.

PlayStation 5 ne zaman çıkacak?

PlayStation 5 tanıtım tarihi ne zaman? PlayStation 5 çıkış tarihi ne zaman? PlayStation 5 ne zaman çıkacak? gibi soruların cevabı PlayStation 5 modeli 5 Şubat 2020’de resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Artık dokunsal kontrolleri deneyimledikten ve uyarlanabilir tetikleyicilerle oynadıktan sonra geri dönmek mümkün olmayacaktır. PlayStation 5’in önceki konsollardan ayırt edeceği başka benzersiz unsurları da var. “En büyük farklar” henüz açıklanmadı.

PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Netleşti! Playstation 5 Ne Zaman Çıkacak?

PlayStation 5 neler sunacak?

PlayStation 5: Sony Interactive Entertainment başkanının alay ettiği benzersiz özellikler ile geliyor. Röportaj sırasında Sony Interactive Entertainment‘ın CEO’su, PS4 ve PS5 logoları arasındaki benzerlikten de bahsetti, aynı tasarımı koruma seçiminin tüm PlayStation marka ürünlerine tutarlılık duygusu verme arzusundan geldiğini belirtti. Son olarak, yeni konsolun çıkışını takiben PlayStation 4 desteğini doğruladı.

Jim Ryan; PlayStation 5’in Noel 2020’de çıkacağını lütfen unutmayın. Godfall, yaklaşan konsol için ilk oyun olacak. “Piyasaya sürülme veya lansman piyasalarının zamanlaması hakkında yorum yapamam. Bununla birlikte, PlayStation 4’ün Japonya’da tanıtılması üç aylık gecikmesi, derinden dahil olduğum bir karardı. Ama bu günlerde bunun iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum. Çok tartışmanın ardından bir karardı, ama başka seçenekler de olabilirdi.

PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Netleşti! Playstation 5 Ne Zaman Çıkacak?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu