Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 5 Açılış ​​Sesi Burger King Reklamında Ortaya Çıktı

PlayStation 5 başlangıç sesi yeni bir Burger King reklamında ortaya çıktı.

Sony, yakın zamanda yayınlanan bir Burger King reklamıyla yakında çıkacak olan PlayStation 5 konsolunun başlangıç ​​sesini resmi olarak açıkladı.

Tanıtım reklamında, oyuncular PS5’in açılışta çalacağı sesi ilk kez duyabilecek. Kısa reklam, fast-food zincirinin maskotunun PS5’in sesini tetikleyen bir kağıt poşeti açtığını gösteriyor.


Sony, fast-food zincirinin müşterilerine bir PS5 kazanma şansı sunmak için ABD’deki Burger King ve diğer birçok bölgede ortaklık yapıyor. Haberler, konsolla ilgili son güncellemeleri takip ediyor.

Geçen hafta Sony, sistemin temel bileşenlerini tanıtan PS5’in sökülmüş videosunu yayınladı. Ön yüz plakalarının kolaylıkla çıkarılabildiği ve depolama eklenebildiği ortaya çıktı.

Sony ayrıca PS5’in geriye dönük uyumluluk seçenekleriyle ilgili tam bir versiyon yayınladı. Oyunların çoğu, birkaçının dışında gelecek sistemde çalışacak. Sony ayrıca çok sayıda PS4 oyunları gibi artış performansına Oyun Boost’u kullanacağını açıkladı.

PS5 Açılış Sesi

https://youtu.be/aG8E9XFNToQ

PS5, 12 Kasım’da belirli bölgelerde piyasaya sürülecek ve ardından 19 Kasım’da küresel bir lansman yapılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu