Tiktok Takipçi Satın Al

YouTube TV Sonunda PlayStation 4’e Geliyor!

Haberin kaynağı PlayStation 4 için YouTube TV uygulaması hakkında soru soran Reddit’teki konuya cevap veren bir YouTube TV çalışanından geliyor. Mühendis, “Sıkı durun. Uzun sürmeyecek.” Bu bize tam olarak ne zaman müsait olacağını söylemese de artık geleceği biliniyor.

PlayStation VUE kullanan PlayStation 4 sahipleri için harika bir haber. Sony’nin geçen yıl hizmetin 2020’de kapanacağını açıkladığı gibi PS VUE, 30 Ocak’ta resmen kapılarını kapatacak. Kullanıcıların yine de YouTube TV’ye geçmeleri gerekecek olsa da, onlara mevcut akış donanımları için bir seçenek sunuyor.

YouTube TV, sınırsız DVR’ını PS4’e getiriyor

YouTube TV şu anda piyasadaki en popüler akışlı TV hizmetlerinden biridir ve kiminle konuştuğunuza bağlı olarak, mevcut en iyi seçenek olabilir.
YouTube TV ile, her şeyi tam olarak kaydedebilirsiniz. Sınır yoktur ve dokuz ay boyunca hesabınızda kalır. Bu, başka hiçbir akışlı TV servisinin şu anda sunmadığı büyük bir özellik.


Diğerleri size 50 saat boyunca ücretsiz olarak birkaç saat DVR depolama alanı verecek veya 500 saate kadar getirmek için ekstra ücret alacaktır. Ancak YouTube TV için her şey 50 ABD doları fiyatına dahildir.

YouTube TV Sonunda PlayStation 4'e Geliyor!

YouTube TV’nin ayrıca 70’den fazla kanalı var ve sürekli olarak daha fazla kanalı ekliyor.

Hala bir kaç kanalın (çoğunlukla Viacom kanalları) eksik olmasına rağmen, kullanıcıların istediği kanalların çoğuna sahiptir buna tüm yerel kanallarınız da dahil. Bu, diğer birçok TV yayın servisinin söyleyemeyeceği bir şey.

PlayStation Vue, kullanıcıları YouTube TV’ye zorluyor

PlayStation Vue, 30 Ocak 2020 kapanma tarihinden önce kullanıcılarını YouTube TV’ye aktarmaya çalışırken mantıklı. Bunun nedeni Sony ile Google arasındaki bir anlaşmadır, ancak bir PlayStation 4 uygulaması olmadan çok daha az mantıklıdır ancak PlayStation 4 uygulaması yolda çok daha mantıklı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu