Tiktok Takipçi Satın Al

Pixel 4’ün Kamerasının Bazı Temel Özellikleri Doğrulandı!

Google Pixel 4 ile ilgili her geçen gün yeni bir bilgi ekleniyor, bu haberimizde ise kamerası ile ilgili bilgiden bahsedeceğiz.

Google Pixel 4 ile çıkan sızıntıların bittiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz başka bir şey daha var. Vietnamlı telefon mağazası olan D Store Mobile daha önce söylentilere dayalı olan bazı özellikleri onaylayan görüntüleri  Verge yayınladı. Verge Pixel 4 XL’nin yaklaşık iki düzine fotoğrafını gönderdi. Özellikle, ana arka kamera daha parlak bir f/1.73 diyafram açıklığı ile çekim yapıyor (Pixel 3’teki f/1.8’e). Telefoto kameranın özellikleri mevcut değil, ancak düşük ışıkta fotoğraflar ve bazı yakın çekimlerde iyileştirmeler olacağına güven duyabilirsiniz.


Pixel 4'ün Kamerasının Bazı Temel Özellikleri Doğrulandı!

İlginç bir şekilde kamera uygulaması görünüşte varsayılan olarak, Pixel 4 sensörü en iyi şekilde kullanmak için 4:3 boyutunda fotoğraf çekmek yerine, ekranı doldurmak için 16:9 boyutlarında fotoğraf çekecektir.

Diğer beklenen özelliklerde ise performans artışı olduğunu gösteriyor. Hızlı 90Hz OLED kullanan Google Pixel 4 ekranı bir adım öne çıkmaya devam ediyor. Beklenen diğer bir özellik RAM ve batarya konusunda olacak en az bir modelde 6GB RAM, 3.700mAh pil (XL’de) ve 128GB UFS depolama özelliklerine sahip bir Snapdragon 855 işlemci alacaksınız. Hammadde açısından ASUS’un ROG Phone II’sini geçemez. Google bunun yerine temassız jestlere ve sizi yönlendirmek için kullanılan AI sihirbazına odaklanmış görünüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu