Ünlü YouTuber PewDiePie, Hayranlarını Üzecek Haberi Verdi

Ünlü YouTuber PewDiePie, 2020’de YouTube’a ara vereceğini açıkladı.

YouTube‘un en iyi bilinen yıldızlarından biri, bir ara vermeye yakın. PewDiePie (Felix Arvid Ulf Kjellberg), 2020’nin başlarında YouTube’a ara vereceğini bir mola verdiğini bir video aracılığıyla duyurdu.


Daha ayrıntılı bir açıklama daha sonra geleceğini söyledi. Videodaki açıklamalarında da tükenmişlik konusuna değindi. PewDiePie “Kendimi çok yorgun hissediyorum” dedi.

PewDiePie’nin son yıllardaki eylemleri nedeniyle çok fazla inceleme ile karşı karşıya kaldığı konusunda çok az şüphe var. Ünlü YouTuber, 2017’de canlı bir oyun akışı sırasında başka bir oyuncuya karşı “lanet zenci” ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü YouTuber PewDiePie, Hayranlarını Üzecek Haberi Verdi

İlgili Makaleler

Olayın ardından özür dileyen PewDiePie, söz konusu cümleyi kötü anlamda kullanmadığını belirterek kendini savunsa da, takipçilerini ikna etmeyi pek de başaramamıştı. Aynı yıl Disney, bazı videolarında antisemitik ifadeler ve görseller bulduktan sonra PewDiePie ile ortaklığını bitirmişti.

Kararını bir videoda paylaşan PewDiePie , “Gelecek yıl YouTube’a bir mola veriyorum. Bunu önceden söylemek istedim çünkü kararımı kesin olarak verdim. Yorgunum. Kendimi çok yorgun hissediyorum. Anlatabiliyor muyum bilmiyorum. Gelecek yılın başlarında biraz uzakta olacağım” şeklinde konuştu.

PewDiePie’ın YouTube’a ara vereceğini duyurduğu video

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu