eFootball PES 2020’deki Lisanslı İngiliz Takımları Belli Oldu!

E3 2019 oyun fuarında Konami sevilen futbol oyun serisi PES’in son oyunu PES 2020 oyununu duyurmuştu. PES 2020 ‘de yer alacak lisanslı İngiliz takımları belli oldu.

eFootball PES 2020 adıyla 10 Eylül tarihinde piyasaya çıkış yapacak olan PES 2020 bu sene adından çok söz ettireceğe benziyor.

eFootball PES 2020 sistem gereksinimleri de merak ediliyor Konami tarafından henüz açıklanmış değil. Konami tarafından eFootball PES 2020 demosunun çıkış tarihi belli oldu.

PES 2020 ne zaman çıkacak? PES 2020 fiyatı nedir? PES 2020 sistem gereksinimleri neler? Bu soruların cevapları bu haberimizde sizlerle. Konami’nin eFootball PES 2020 ismiyle gelen yeni futbol oyununun detayları ortaya çıktı. Ronaldinho’nun benzersiz futbol tarzı da PES 2020‘de oyuncularla buluşuyor.

eFootball PES 2020’deki Lisanslı İngiliz Takımları Belli Oldu! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

PES 2020’deki lisanslı İngiliz takımlar neler?

[sp-related style=”dark” id=”49690″] [sp-related style=”dark” id=”51281″]

Konami yeni oyunu eFootball PES 2020 oyununda lisanslı olarak bulunduracağı İngiliz takımlarından Arsenal ile daha önce anlaştığını duyurmuştu. Oyunlarında sadece iki İngiliz takımını lisanslı olarak bulunduran Konami’nin yeni oyun için anlaştığı takım Manchester United oldu.

Arsenal ve Manchester United takımlarının lisanslı olarak oyunda yer alacağının kesinleşmesi ile birlikte daha önce oyunda yer alan Liverpool takımının yeni oyunda bulunmayacağı da kesin olarak ortaya çıkmış oldu. Oyuna eklenen İngiliz takımları takımın oyuncuları ile birlikte statlarıyla da oyunda bulunacak. Manchester United’ın sahası Old Trafford’dan da görüntüler yayınlandı.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı