PES 2019'da Borussia Dortmund Olmayacak!

PES 2019 Bekleyenlerine Şok!

Abone Ol 

Konami’nin en popüler futbol oyunu PES’in yeni oyunu PES 2019 oyunu 1 ay önce duyurulmuştu. Ancak PES 2019 oynamak isteyenleri üzecek bir gelişme daha yaşandı.

FIFA serisi ile olan rekabetinde son yıllarda geride kaldığı oyun dünyası tarafından sıklıkla dile getirilmeye başlanan PES 2019 biten anlaşmalar doğrultusunda yara almaya devam ediyor. KONAMI tarafından yapılan açıklamada Almanya Liginin en büyük takımlarından biri olan Borussia Dortmund takımının hiçbir detayıyla oyunda yer almayacağı belirtildi.

PES 2019 Bekleyenlerine Şok!

[ilgiliicerik icerik_id=”17011″]

KONAMI’nin hali hazırda 2020 yılının Haziran ayına kadar Borussia Dortmund takımı ile arasında anlaşma olduğu biliniyordu. Takıma ait logoları, stadyumu, takım bilgilerini oyun içinde kullanmaya yönelik detayları içeren anlaşmanın Borussia Dortmund tarafından sona erdirildiği açıklandı.

[ilgiliicerik icerik_id=”18176″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Fesih için herhangi bir gerekçe ortaya konmazken PES 2019’da takıma ait hiçbir içeriğin oyunda yer almayacağı kesin olarak da belli olmuş oldu. Bu haberle birlikte Avrupa Kupası turnuvalarını içermeyen PES 2019’un biraz daha yara alması söz konusu oldu. Aslında biraz değil yarası daha da artmakta.

Göz atın:   Dragonhold Hikayesi ve 24. Güncelleme PC ve Mac İçin Çıktı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu