«
PES 2019 Bekleyenlerine Şok! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Konami’nin en popüler futbol oyunu PES’in yeni oyunu PES 2019 oyunu 1 ay önce duyurulmuştu. Ancak PES 2019 oynamak isteyenleri üzecek bir gelişme daha yaşandı.

FIFA serisi ile olan rekabetinde son yıllarda geride kaldığı oyun dünyası tarafından sıklıkla dile getirilmeye başlanan PES 2019 biten anlaşmalar doğrultusunda yara almaya devam ediyor. KONAMI tarafından yapılan açıklamada Almanya Liginin en büyük takımlarından biri olan Borussia Dortmund takımının hiçbir detayıyla oyunda yer almayacağı belirtildi.

PES 2019 Bekleyenlerine Şok! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”17011″]

KONAMI’nin hali hazırda 2020 yılının Haziran ayına kadar Borussia Dortmund takımı ile arasında anlaşma olduğu biliniyordu. Takıma ait logoları, stadyumu, takım bilgilerini oyun içinde kullanmaya yönelik detayları içeren anlaşmanın Borussia Dortmund tarafından sona erdirildiği açıklandı.

[ilgiliicerik icerik_id=”18176″]

Fesih için herhangi bir gerekçe ortaya konmazken PES 2019’da takıma ait hiçbir içeriğin oyunda yer almayacağı kesin olarak da belli olmuş oldu. Bu haberle birlikte Avrupa Kupası turnuvalarını içermeyen PES 2019’un biraz daha yara alması söz konusu oldu. Aslında biraz değil yarası daha da artmakta.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *