Tiktok Takipçi Satın Al

Bu Fırsat Kaçmaz: PC Building Simulator Ücretsiz Oldu

PC Building Simulator Epic Games Store'da ücretsiz olarak oyunculara sunuldu

PC Building Simulator, Epic Games Store’da ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. 17 Ekim’e kadar mevcut olan bu oyun ücretsiz olarak sunulacak.


Etkileyici bir PC’yi ücretsiz olarak ve onarılamaz bir başarısızlıktan korkmadan kurmanız pek sık rastlanan bir durum değildir. PC Building Simulator’ı önümüzdeki Perşembe gününe kadar Epic Games Store’da haftanın ücretsiz oyunu olarak alırsanız her ikisine de sahip olabilirsiniz.

4 milyondan fazla kişi, Epic Game Store’dan 24 saatten biraz fazla bir süre içinde ücretsiz PC Building Simulator talep etti. Epic, PC Building Simulator’ın 4 milyondan fazla oyuncu tarafından talep edildiğini söylemek için tweet attı. 32 TL değerindeki oyunu sizlerde kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Kendi özel bilgisayarınızı oluşturma fikri daha önce aklınızdan geçti mi, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İlk başta, anlamlandırılması gereken tonlarca parça ve model var gibi görünebilir ve sonunda bir şeyi kırmamak veya bozuk bir sistem kurmamak için dikkatlice düşünmeniz gereken birçok kural vardır.

Bu kesinlikle doğrudur, ancak çoğu sorunun üstesinden iyi bir PC oluşturma öğreticisi izlenerek gelinebilir. Gerçek olanı denemeden önce biraz daha pratik yapmak isteyenler için önümüzdeki hafta Epic Games Store’da ücretsiz olacak PC Building Simulator oyunu var.

Ücretsiz Oyun: PC Building Simulator

Bu Fırsat Kaçmaz: PC Building Simulator Ücretsiz Oldu

İlk olarak Ocak 2019’da piyasaya sürülen bir oyun için şaşırtıcı derecede popüler bir hediye. Rumen bağımsız geliştirici Kiss Claudiu tarafından yaratılan ve The Irregular Corporation tarafından yayınlanan PC Building Simulator, tam olarak teneke üzerinde söylediklerini yapar: PC’leri teşhis etmeyi, onarmayı ve kurmayı öğrenirken kendi bilgisayar onarım işinizi kurmanıza ve büyütmenize izin verir.

MD, NVIDIA ve ASUS gibi üreticilerin 1000’den fazla gerçek dünya parçasına sahiptir ve mükemmel PC’nizi oluşturmak için bunların hepsini kullanabileceğiniz bir Ücretsiz Yapı moduna sahiptir. İnsanlar bu oyunu seviyor. Steam’de “son derece olumlu” bir kullanıcı inceleme statüsüne sahip.

PC Building Simulator ilk olarak 2019’da piyasaya sürüldü ve oyuncuların AMD , Cooler Master, Corsair, MSI, EVGA ve Gigabyte gibi geliştiricilerin gerçek dünya parçalarını kullanarak oyun bilgisayarları oluşturmasına izin verdi. Teklifler e-postalarınızdan kabul edilebilir ve her yapı veya onarım kâr getirecektir. Oyuncular yavaş yavaş işlerini bütün bir şirkete dönüştürecekler.

Ücretsiz İndir

Bu Fırsat Kaçmaz: PC Building Simulator Ücretsiz Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu