Tiktok Takipçi Satın Al

Para Kazandıran Uygulamalar ile Ek Gelir Nasıl Kazanılır?

Akıllı telefonunuzda bulunan Android uygulamalar veya İOS uygulamalar için para ödüyor musunuz? hemen herkes olmasa da üst seviye uygulamaları kullanabilmek için bazı zamanlar bu uygulamaları satın alanlar olmuştur. Peki uygulamalar ile para kazanıldığını biliyor muydunuz? Üstelik bunun için hiçbir sermaye harcamanıza gerek yok.

Makalemizde para kazandiran uygulamalar ile ilgili güncel bir liste hazırladık. İsimleriniz vereceğimiz uygulamalar sayesinde zaman ile orantılı bir kazanç elde edebilmeniz mümkün. Orantılı diyoruz çünkü akıllı telefon ile saatler hatta günler geçirip, elinize 3-5TL kazanç kalması çok mantıklı olmayacaktır. Bu sebeple kullanılacak uygulamalar ile elde edilen gelirin orantılı olması bu işteki ilk kuraldır.


Fiverr, Udemy, Facebook, Youtube gibi uygulamalar ile uzun vadeli şekilde güzel paralar kazanabilirsiniz. Anket siteleri, Survey Monkey, Market Agents gibi uygulamalar ile de anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Kısa vadede para kazanmak için ise fotoğraf çekmek ve stok fotoğraf sitelerine yüklemek (bazen uzun süreli kazanç sağlayabilmekte), çeşitli görev sitelerinin görevlerini yapmak gibi işlemler tercih edilebilir.

Yazımızın bu kısımdan sonraki kısımlarında dilerseniz İOS ve Android işletim sistemlerinde çalışan ve para kazanabileceğiniz uygulamalara bir göz atalım.

Para Kazandıran Uygulamalar ile Ek Gelir Nasıl Kazanılır?

Yandex Toloka

2022 yılında olduğumuz şu günlerde Yandex Toloka para kazandıran siteler arasına girmeyi başardı. Bu popülerlikteki en büyük başarının uygulamanın kullanıcına online para kazanma imkânı sunması olduğu anlaşılıyor.

Yandex Toloka ne işe yarıyor?

Uygulama, yandex arama motorunun yapılan aramalarda ilgisiz olan aramaları tespit etmesinde kullanıcında yardım etmesi şeklinde çalışıyor.

Yandex Toloka kullanıcıların beğenmedikleri ve ilgisiz gördükleri içerikleri arama sonuçlarından çıkarmak için kullanılıyor. Bu işleme yapay zekadan daha çok insanın katılmasını amaçlayan uygulama, bu sayede daha verimli arama sonuçlarını kullanıcıya sunmak istiyor.

Postbee

Telefonunuz ile kolay şekilde para kazanabileceğiniz bir diğer uygulama da Postbee para kazandıran uygulamasıdır. Uygulama İnstagram ile etkileşim halinde çalıştığından ilk olarak bir instagram hesabına sahip olmanız gerekiyor.

Postbee uygulaması ile markaların yapmış oldukları kampanyalar milyonlarca kişiye reklamlar ile duyurulmaktadır. Bu duruyu olayı sizin sayenizde olduğundan dolayı kazanç olarak bir miktar gelir size yansıyacak.

Tek yapmanız gereken postbee uygulamanızı indirdikten sonra instagram hesabınızla bağlamak. Sonrasında bu reklamlar ile kazancın keyfini çıkarmak.

Daha falza para kazandıran uygulama için: https://www.trendpara.net/para-kazandiran-uygulamalar-2022/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu