LoL Pantheon CT (Counter)

Bu makalemizde size League of Legends Pantheon karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz.

LoL Pantheon CT karakterleri nelerdir? Pantheon lakaplı olan bu karakter bir diğer ismi ile de eğilmez mızrak olarak bilinmektedir.

Bu oyunun yazmış olduğu hikayeyi göre bu karakter zaman içinde kendi falan iliğini alışmış ve ölümlü olmanın verdiği inatçı azmi bünyesinde barındırarak kendini zor koşullara adamış bir karakterdir. bir zamanlar savaşa karşı oldukça uzak olan bu karakter şimdilerde ise semavi güç yıldızlarını gökten indirecek güçte olan bir canavara dönüşmüştür. Elinde bulundurmuş olduğumuz mızrağı sayesinde önüne çıkan rakipleri adeta tanımamaktadır. Ölen suretin silahlarına savaş meydanında onu kırılmaz iradesi, gücü ve kıvrak zekası adet adeta yenilmez bir adama dönüştürmektedir. Oyundaki rolü dövüşçü olan bu karakterin zorluk seviyesi ise orta derecededir. Sıklıkla kullanılan bir karakter olduğundan hemen hemen her oyunda karşımıza çıkmaktadır.

Pantheon CT Karakterleri

  • Darius
  • Elise
  • Malphite
  • Olaf
  • Shen

LoL Pantheon CT (Counter)

Pantheon Yetenekleri

  • Pasif (Fani Dirayeti): bu karakterin pasif yeteneğinde bulundurmuş olduğu kabiliyet her 1 ya da 2 saldırısından sonra gelen saldırısı güçlenmektedir.
  • Meteor Mızrağı (Q): karakter bu yeteneği kullandığında elinde bulundurmuş olduğu mızrağını ileri doğru savurarak komut vermiş olduğu yere doğru onu güçlü bir şekilde fırlatır. Karşısına çıkan bütün rakiplere hasar verir.
  • Kalkan Hücumu (W): karakterin en güçlü yeteneklerinden bir tanesi olan bu yetenek kullanıldığında bir hedefe atılarak ona hasar verir ve onu sersemletme ye başlar. Bu yetenek sayesinde karakterin şampiyon katletme veya rakip birimleri hasarı uğratma şansı oldukça yüksek derecelerdedir.
  • Siperli Saldırı (E): şüphesiz oynayanlara en çok etkileyen ve en güçlü yeteneklerden bir tanesi olan siperli saldırı, kullanıldığında karakterin üzerinde bulunan kalkanını önüne doğru alarak hasardan etkilenmeyen bir karaktere dönüşmektedir. Kalkanlı önüne koyup mızrağı ile art arda seri darbeler gerçekleştirerek rakibin neredeyse tamamen indirmektedir. Bu yetenekte hem kendini savunma yapıp hem de rakibi bozguna uğratırken oldukça güçlü bir karaktere dönüşmektedir.
  • Gök Kubbenin Çöküşü (R): karakter bu yeteneği kullandığı vakit belirli bir süre hazırlanıp havaya doğru sıçradığında komut verilen bölge meteor gibi düşer, ve komut verilen bölgedeki rakip birimlere çok yüksek derecelerde hasar verir. Onları bozguna uğratmaya Başaran bu yeteneği sayesinde Pantheon en çok tercih edilen karakterlerden bir tanesidir.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Pantheon yeteneklerine ve Pantheon CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

LoL Pantheon CT (Counter)

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!