Tiktok Takipçi Satın Al

Palit, GeForce GTX 1660’ın Sıralamasını Açıkladı

Lider grafik kartı üreticisi Palit Microsystems, Palit GeForce ürün serisi, GeForce GTX 1660 Dual OC, Dual, StormX OC ve StormX’te yeni NVIDIA Turing mimarisi GeForce GTX 16 serisini piyasaya sürdü.

Palit GeForce GTX 1660, 120FPS’de harika performans gösteren en yeni NVIDIA Turing mimarisi ile üretilmiştir, bu nedenle eSport’un oyun başlıkları için ideal bir modeldir. GeForce GTX 1660 da performansı, gücü ve maliyeti dengelemek için özenle tasarlanan “TU116” Turing GPU’yu kullanıyor.


TU116, Eşzamanlı Kayan Nokta ve Tamsayı İşlemleri, daha büyük L1 önbellekli bir Birleşik Önbellek Mimarisi ve Uyarlamalı Gölgeleme dahil olmak üzere performansı ve verimliliği artıran tüm Turing Shader yeniliklerini içeriyor.

[sp-related style=”dark” id=”40035″]

Palit, GeForce GTX 1660'ın Sıralamasını Açıkladı

Palit GeForce GTX 1660 sıralaması

Palit, GeForce GTX 1660'ın Sıralamasını Açıkladı

Performans, tasarım ve verimliliğin birleşimi, GTX 1660’ı fantastik değerli bir PC sistemini ideal kılıyor. Palit GeForce GTX 1660 StormX serisi, küçük kasaya mükemmel şekilde uyan mini-ITX için tasarlanmıştır.

StormX serisi, güçlü bir hava akımı ve hava basıncı oluşturarak soğutma performansını artırmak için tasarlanmış 10 cm çapında fan kanadı ile donatılmıştır. DrMOS, GTX1660 StormX’te de mevcuttur. Bu yüksek akım devreleri, düşük gürültülü çalışma ve ısı üretiminin etkili bir şekilde azaltılmasını sağlar. GeForce GTX 1660 Dual serisi çift fanlarla donatılmıştır ve ayrıca LED aydınlatma efekti ile birlikte gelir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu