Tiktok Takipçi Satın Al

Özel Ar-Ge Projeleriniz İçin Drone Kiralamak Artık Mümkün

Üniversitelere Ücretsiz Drone Kiralama Hizmeti

Türkiye’de üniversitelerde uluslararası yarışmalar veya bilim teknoloji kulüpleri fayda sağlamak amacıyla projeler geliştiriyorlar.


Havadayız! markamızla bizler, kurulduğumuz günden buyana sosyal sorumluluk bilincimiz gereği üniversite öğrencilerine maddi kazanç gözetmeden ar-ge çalışmalarında drone kiralama hizmetini ücretsiz sağlamaktadır. Bu yönde talebi olan öğrenciler veya kulüpler

https://www.havadayiz.com/ekipmanlarimiz adresinden elimizdeki mevcut dronelarımızı inceleyebilirler ve https://www.havadayiz.com/iletisim sitemizin iletişim sayfasından drone kiralama talepleri için bize ulaşabilirler.

Güneş Enerjisi Santrallerinin (GES) Drone Termal Kamera İle Görüntülenmesi

Güneş enerjisi santrallerinde, panellerden alınan verim çok önemlidir. Binlerce paneli kontrol etmek çok zordur. Özel geliştirdiğimiz yazılım ve hassasiyeti yüksek termal kamerayla görüntüleme yapıyor ve direk size rapor halinde bakım ve değişmesi gereken panelleri iletebiliyoruz. Türkiye’de bu yönde çalışma yapan drone kiralama firmalarından ilkiyiz.

Ortofoto – Fotogrametri Çalışmaları

Maden sahaları, inşaat projelerinde çok sık kullanılan fotogrametri çalışmaları artık dronelarla yapılabilmektedir. Harita mühendisi partnerimizle, kübaj hesapı, bölgenin 3d modellemesi, dronela fotogrametri çalışmalarında Havadayız! olarak en uygun ve hızlı çözümü sunuyoruz.

Drone Kiralama Fiyatları

Projenin niteliği, drone kullanımında alınacak riskler, çalışmanın yeri ve süresi, kullanılacak ekipman, uzman veya orta seviye operatör tercihi gibi bir çok değişken drone kiralama fiyatını etkilemektedir. Proje bazlı çalışan drone kiralama firması olarak, müşterilerimizden bu bilgileri almadan ücretlendirme yapamıyoruz.

Örneğin, DJI Mavic 2 pro ile mesken mahal dışında, ağaçların ve yüksek gerilim hattının bulunduğu bir bölgede arazi keşif çalışması için ücretimiz 2.000 TL + KDV oluyor. Ödemeyi kredi kartınızla taksitle yapabiliyorsunuz.

Kendi tanıtım filmi projelerimizde droneları çok aktif kullanıyoruz ve diğer tüm prodüksiyon firmalarına tavsiye ediyoruz. Tanıtım filmleri için doğru ekipmanı belirlemek çok önemli, DJI matrice 600 pro gibi büyük bir drone kulllanımı gerektiren tanıtım filmi projelerinde mutlaka storyboard ve önceden belirlenen çekim planları istiyoruz.

Özel Ar-Ge Projeleriniz İçin Drone Kiralamak Artık Mümkün

Ar-ge Projelerinde Drone Kullanımı

Ar-ge projelerinde drone seçimi, SDK yazılım desteği, faydalı yükün niteliği, ölçüleri, rüzgar direnci gibi bir çok faktörü gözönünden bulundurmak gerekiyor.

Projelendirme için teknik ekibimiz, drone operatörümüz ve müşteri temsilcimiz sizlerle görüşüyor, drone kiralama hizmeti öncesinde tüm adımlarımızı belirlemiş oluyoruz.

Drone kiralama hizmetimizin detaylarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

https://www.havadayiz.com/hizmetlerimiz/drone-kiralama 

Sizlere ulaşmamızı sağlayan  https://teknodiot.com ‘a yazımıza yer verdiği için çok teşekkür ederiz.

Özel Ar-Ge Projeleriniz İçin Drone Kiralamak Artık Mümkün

Özel Ar-Ge Projeleriniz İçin Drone Kiralamak Artık Mümkün

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu