Tiktok Takipçi Satın Al

Oyunun Kalitesini Oyuncu Kulaklığıyla Artırın

Bilgisayar oyunlarının artması, oyun kalitelerinin yükselmesi, oyuncuların da yeni model gaming kulaklık ve gaming mouse kullanım ihtiyaçları doğdu.

Siz de; pubg, cunter strike, gta gibi oyunları oynuyorsanız üstün özelliklere sahip kulaklık ve mouselara ihtiyacınız var demektir.

Oyuncu Kulaklığı Özellikleri


Günümüzde oyunlar uzun süreli olmakta ve bilgisayar başında saatlerce kalınabilmektedir. Bu bilinçle hareketle, başınızda ve kulaklarınızda saatlerce kalacak oyuncu kulaklığı ergonomik, hassas ve konforlu olmasını tasarladık. Kulaklıklarda terlemeyi önleyici pedler kullandık.

Kulaklık Mikrofonu;  kulaklığa entegre mikrofon, kulaklık gibi aynı ergonomik yapıya sahiptir. Oyuncu kafa yapısına göre ayarlanabilir ve hareketli özelliktedir. Dış seslerden yalıtılmıştır, sadece konuştuğunuz kişi/kişilerin seslerini duyuyorsunuz.

Surround Ses; oyunlardaki patlamaları, sesleri, hareketleri sanal 3D ses sistemiyle duyabiliyorsunuz. 7.1 surround ses sistemiyle oyunlarda cızırtı ve düşük kalite ses ihtimalleri ortadan kalkıyor.

Kulaklık Kablosu; size rahat hareket alanı sağlayan 2 metre uzunlukta kablo bulunmaktadır. Kablolar usb ile bilgisayara bağlanmaktadır. Kablolar özel koruma kaplı olduğu için uzun süre dayanıklıdır.

Oyunun Kalitesini Oyuncu Kulaklığıyla Artırın

Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Oyuncu kulaklıkları kablolu ve kablosuz olarak satılıyor. Kablolarla uğraşmak istemiyorsanız, kablosuz modelleri tercih edebilirsiniz. Kablolu oyuncu kulaklığı fiyatları  169 liradan başlıyor 1000 liraya kadar çıkıyor. Kablosuz modeller kablolulara oranla fiyatları daha fazladır. 600 ile 2000 lira arasında fiyatları değişiyor.

Oyuncu Mouseları

Sıradan mouselara (fare) oranla oyuncu Mouse daha çok fonksiyona ve özelliğe sahiptir. Sıradan farelerin DPI (fare hassasiyeti) 800-1200 arasındayken oyuncu farelerinde 3600-5000 arasındadır. Bu sayede fareyi hızlı hareket ettirerek oyununuzu hızlı oynayabilirsiniz.

Oyunun Kalitesini Oyuncu Kulaklığıyla Artırın

Farelere koyduğumuz ekstra tuşlarla, klavyeye uzanmadan fare üzerinden işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Makro programı kullanarak bu tuşlara görevlendirmeler yükleyebilirsiniz.

Fareler mükemmel bir tutuş ve hareketlilik sağlar. Ergonomik yapılarıyla elleri terletmez ve tutuş kolaylığı sağlar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu