Tiktok Takipçi Satın Al

Owen Wilson, Yeni Marvel Dizisi Loki’nin Kadrosuna Katıldı!

Loki, Tom Hiddleston’ın Thor’un kötü üvey kardeşi olarak MCU rolünü yeniden canlandırmaya hazırlandığı Disney+ hizmeti için yapılan Marvel dizisidir.

Owen Wilson‘ın Loki dizisi oyuncu kadrosuna katıldığı bildirildi. İlk olarak Comicbook.com tarafından rapor edilen ve Variety tarafından onaylanan Wilson, Loki dizisinde “büyük bir rol” oynayacak.


Daha fazla ayrıntı bulunmamakla birlikte, Wilson en iyi The Wedding Crashers, Zoolander, Royal Tenenbaums ve Müzede Gece filmleri gibi komedi rolleriyle tanınır. Bu bir süper kahraman dizisi ve bu tür dizide ilk defa oynayacak.

Wilson, Loki’nin 2018’de ilk duyurulmasından bu yana bildirilen üçüncü oyuncu oldu. Geçen yılın Kasım ayında yıldız Sophia Di Martino dizide bilinmeyen bir rol aldı. Diğer gelecek olan Disney+ Marvel dizileri ise WandaVision , She-Hulk , Falcon ve Winter Soldier’dir.

Loki, 2021 yılında yayınlanacak

Owen Wilson, Yeni Marvel Dizisi Loki'nin Kadrosuna Katıldı!

Daha önce Marvel’ın önemli ismi Kevin Feige tarafından açıklandığı gibi, bir Disney+ dizisinde yer alan oyuncuların gelecekteki filmlerde veya diğer yapımlarda görülmesi çok olası bir durum. Bu da tüm yeni karakter haberlerini Marvel Sinematik Evreni için çok daha heyecan verici hâle getiriyor.

Bakalım dizi için açıklanacak sıradaki oyuncu kim olacak? Sizin bu konu hakkında tahminleriniz varsa yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Yeni haberleri aktarmaya devam edeceğiz.

Owen Wilson, Yeni Marvel Dizisi Loki'nin Kadrosuna Katıldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu