Tiktok Takipçi Satın Al

Mikrodalga Fırında Silinen Akıllı Not Defteri: Outliers

Başlıktan da anlaşıldığı üzere bu sefer farklı ve bir o kadar akıllı bir ürün ile karşınızdayız. Türk girişimciler tarafından üretilen Outliers | Akıllı Not Defteri gerçek anlamda ilgi çekici bir ürün.

:: Outliers Geliştirici Ekibi

:: Outliers | Akıllı Not Defteri

Türk girişimci ekip tarafından Arıkovanı üzerinden toplam fonlamaya ulaşarak geliştirilen akıllı not defteri şuanda 60 TL fiyat etiketine sahip olarak Arıkovanı mağazası üzerinde satışta.


Artık Outliers Akıllı Not Defteri‘niz ile not alabilir, tüm not defterinizi cep telefonunuz ile PDF’e çevirebilir ve saniyeler içerisinde mikrodalga fırın ile silerek Outliers Akıllı Not Defteri’nizi tekrar kullanabilirsiniz. Dünyanın en kullanışlı ve akıllı not defteri ile günüzü planlayabilir, alışkanlıklarınızı takip edebilir, notlarınıza her zaman ulaşabilir, paylaşabilir, ve saklayabilirsiniz. Üstelik defalarca.

Mikrodalga Fırında Silinen Akıllı Not Defteri: Outliers

Outliers Akıllı Not Defteri’nizi güvenli bir şekilde telefonunuzda oluşturduktan sonra ve silinebilir tükenmez kalem ile not aldığınızda, mikrodalga fırın ile 800W gücünde 70 saniyede tüm not defterinizi silebilirsiniz. Outliers Akıllı Not Defteri özel olarak mikrodalga fırına karşı güvenli ve ısıya dayanıklı üretilmiştir.

Notlarınızı defterinizle birlikle gelen Outliers Kalemi veya Pilot Frixion gibi silinebilir tükenmez kalemler ile aldığınız sürece, tüm not defterinizi mikrodalga fırın veya saç kurutma makinesi ile saniyeler içerisinde silebilirsiniz.

Mikrodalga Fırında Silinen Akıllı Not Defteri: Outliers

Eğer belli sayfaları silmek isterseniz, saç kurutma makinesini sayfaya tutmanız yeterlidir. 60 C derecede tüm notlarınız yok olur. Geleceğinizi kendiniz şekillendirin. Aylık planlayıcınız ile hedeflerinizi kurgulayın, tarihleri not alın, planlarınızı yazın ve hepsini önem alanında belirtin.

En iyi şekilde tasarlanmış planlayıcı ile planlarınızı aksiyonlara çevirin! Hibrit not dünyasına hoş geldiniz. 80 gsm üstün kaliteli ve sertifikalı 192 notdefteri sayfası ile notlarınızı alabilir, dijitalleştirebilir ve sonra hepsini silerek yeniden not almaya başlayabilirsiniz. El yazısının teknoloji ile uyumu hiç bu kadar entegre olmamıştı.

Mikrodalga Fırında Silinen Akıllı Not Defteri: Outliers

:: Arıkovanı Nedir?

Arıkovanı, Turkcell‘in girişimcilere özel geliştirdiği bir girişim projeleri platformudur. Arıkovanı, girişimcilerin geliştirdikleri teknoloji ve inovasyon odaklı projelerin hayata geçmesi için ihtiyaç duydukları kaynağı toplumdan edinmesini sağlayan bir kitlesel fonlama platformudur.

Arıkovanı’nın başlıca hedefleri; Türkiye’nin yerli teknoloji üretimini artırmak ve topluma teknoloji üretimine destek olma bilinci kazandırmaktır. Bu doğrultuda, gerçek bir ihtiyaca yanıt veren veya soruna çözüm olan teknoloji projelerinin, erken aşamalarda hedef kitlesi ile buluşmasını ve fonlanmasını sağlar. Toplumun, teknoloji projelerine erken aşamalarda dahil olarak şekillenmesini sağlaması çığır açacak yeniliklerde rol almasını sağlar.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu