Tiktok Takipçi Satın Al

Otomatik Garaj Kapısı Motorları

Otomatik garajlar kapısı birçok binada bulunmaktadır. Kanun gereği yen yapılan binalarda da kapalı garaj bulunması zorunlu hale gelmiştir.

Bu durumu otomatik garaj kapısı motorlarının kalitesini ve kullanışlı olama noktalarını gündeme getirmiştir. Otomatik garaj kapısı motoru üretiminde Nice Türkiye en çok tercih edilen marka durumundadır. Nice tarafından üretilen garaj kapısı motorları farklı çalışma özelliklerine sahiptir. Otomatik garaj kapıları genellikle kumanda sistemi veya kamera ile tanımlama üzerine çalışmaktadır. Otomatik garaj kapıları ayını zamanda binaların içine giriş yolu olduğu için burada kullanılan motorların kaliteli olması güvenlik riskini minimuma indirmektedir.

Nice Otomatik Garaj Kapısı Motoru Çeşitleri


Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru; bu motor sistemi kayışlıdır. Motor kutusuyla birlikte 1 kumanda (çift kanallı), 1 adet konsol (3 metre + 1 metre yedek) müşterilere teslim edilmektedir. Nice spin 21 garaj motoru 24 volt akımla, ortadan çekme kapılar için kullanılır. En fazla 10,5 metrekare ebatlı kapılarda uygundur. 340 cm yükseklik veya 310 cm genişlikteki kapılarda verimli sonuçlar alınabilir. Açılma hızı ise saniyede 20 cm’dir. Nice spin 22 motorun ağırlığı 3,6 kg, -20 C ile +50 C arası sıcaklıklarda çalışma özelliğine sahiptir. Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru yine 10,5 metrekare kapılarda uygulanır.

Otomatik Garaj Kapısı Motorları

240 cm yükseklik ile 440 genişliği olan kapılarda ortadan çekme sistemiyle çalışır. Kurulumu kolay ve bluebus teknolojisi ile üretilmiştir. Aç – Dur – Kapat özelliği vardır. otomatik kapanma veya 4 kademede ayarlanan kapanma hızına sahiptir. Kit içerisinde 1 kumanda (2 kanallı) ve bir adet (3 metre) konsol bulunmaktadır. Nice Spider Zincirli Garaj Kapısı; ünite giriş akımı 230 volt ve kullanılan kapı alanı maksimum 12,5 metrekare olabilir. En fazla 100 kg kapı ağırlı taşımaktadır. Kapı yüksekliği maksimum 240 cm ve genişliği 500 cm arasında olması uygundur.

Nice Türkiye İletişim

Nice Türkiye (Nice Yay Otomasyon Otomatik Kapı Sistemleri) kurumsal internet sayfası www.nice-otomasyon.com adresinden ulaşabilirsiniz. Garaj kapısı motoru ve bahçe kapısı motoru hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0 212 505 57 58 müşteri danışma hattından ulaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu