Tiktok Takipçi Satın Al

Orianna CT

Bu makalemizde size League of Legends Orianna karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Ori ct, ct ori, orianna ct, ct orianna, lol orianna ct...

LoL Orianna CT karakterleri nelerdir? Orianna, bir diğer ismi ile Mekanik Kız olarak adlandırılan bu karakter oyunun hikayesine göre bir zamanlar aynı insanoğlu gibi et ve kemikten oluşmuştur.


Meraklı bir kız olan bu karakter tamamen çarklardan kurulu bir bünyeyi kendisinde barındırmaya başlamıştır. Bunların ardından et ve kemikten olan vücudunun tek tek mekanik parçalarla değiştirmeye başlamıştır. Bunların sonucunda da Orianna ct adlı karakteri ortaya çıkmış ve etrafa korku yaymaya başlamıştır. Kendisini arkadaşlık etmek amacıyla kurmuş olduğu pirinçten küresi de ona bu uzun yolculukta yeni maceraları veya gizemleri keşfetme de yol arkadaşı olmaktadır. Karşısına çıkan her zorlu engel açabilecek olan bu karakterin, oyundaki rolü de büyücüdür. oyundaki zorluk seviyesi orta olan bu karakter hemen hemen pek çok kişi tarafından da kullanılmaktadır.

Orianna CT Karakterleri

  • Ahri
  • Zed
  • Diana
  • LeBlanc
  • Syndra

Orianna CT

Orianna Yetenekleri

  • Pasif (İşleyen Demir): Karakter pasif yeteneği ile yapmış saldırılarına ek olarak ilaveten büyü hasarı ekler. Bu sayede rakip takıma yapmış olduğu zarar giderek artar. Aynı hedefe pek çok hasar gerçekleştirirse hasarın boyutu da gitgide artar.
  • Komut Saldır (Q): Bu yeteneğinde ise yanında bulundurduğu topuna verdiği emirle hedef aldığı konuma doğru onu büyük bir şiddetle fırlatır. Fırlatmış oldu hedef büyü hasarı alır ve ardından göndermiş oldu küre hedef konumda kalmaya devam eder.
  • Komut Uyumsuzluk (W): Karakter bu yeteneği ile topuna vermiş olduğu emir sayesinde yakınlarında veya çevresinde bulunan rakip birimlere büyü hasarı veren bir enerji darbesi gönderir. Bu darbe ardında takım arkadaşlarını ayriyeten hızlandırırken rakiplerini de o denli yavaşlatan bir iz bırakır.
  • Komut Koru (E): Bu yetenek karakterin topuna vermiş olduğu emir sayesinde bir takım arkadaşını yapışıp ona kalkan olmasını sağlar ve kalkan kazanan şampiyon her bir rakibe çarptığında rakibe karşı büyük hasar verir. Karakterin göndermiş olduğu top yapıştığı şampiyona ek olarak zırh ve büyü direnci de sağlar.
  • Komut Şok Dalgası (R): Orianna, bu yeteneği ile topuna verdiği emir sayesinde kısa bir aradan sonra hasar veren bir şok dalgası gönderir. Yakında bulunan rakipleri gönderdiği topun çevresine çekmesini sağlar.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Orianna yeteneklerine ve Orianna CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu