Tiktok Takipçi Satın Al

Çinli Dev Akıllı Telefon Üreticisi Oppo, Resmi Olarak Türkiye Pazarında

Yenilikçi teknolojilere sahip ürünleriyle sektöre öncülük yapan akıllı telefon markası OPPO, Türkiye’deki teknoloji severlerle buluşmaya hazırlanıyor.  

Teknoloji dünyasının yükselen yıldızı OPPO Türkiye’de. ABD merkezli araştırma şirketi IDC (International Data Corporation) tarafından 2017 yılında dünyanın en büyük dördüncü telefon markası olarak gösterilen ve 35 ülkede operasyonu bulunan OPPO, Türkiye’deki faaliyetlerine resmi olarak başladı. İstanbul Ataşehir’de Oppo Türkiye ofisini açan marka, fark yaratan akıllı telefon modelleriyle sektöre yön vermeye hazırlanıyor.


Akıllı telefon teknolojilerine global çapta öncülük yapan Oppo’nun Türkiye Genel Müdürü ise Weijian Zhou oldu. Önde gelen teknoloji markalarında daha önce yaptığı yöneticilik ve üst düzey yöneticilik deneyimleriyle bilinen Weijian Zhou, Oppo’nun Türkiye pazarındaki büyümesine liderlik edecek.

Çinli Dev Akıllı Telefon Üreticisi Oppo, Resmi Olarak Türkiye Pazarında

2004 yılında kurulan Çin merkezli Oppo’nun; tasarım, donanım ve performans açısından üstün özellikler taşıyan akıllı telefon modelleri çok yakında Türkiye’deki teknoloji severlerin beğenisine sunulacak. Oppo, İstanbul’da düzenlenen resmi etkinlik kapsamında Türkiye pazarına giriş yaptığını duyurdu. Ayrıca şirket, Türkiye’de satışa sunacağı telefonlarını da ekinlikte tanıttı. Böylece Oppo’nun RX17 Pro, RX17 Neo ve AX7 modelleri ülkemizde satışta olacak.

Düzenlenen etkinlikte konuşan Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, konuşmasından şunları dile getirdi: “’Dünyada 400 binden fazla noktada ürünlerimizi müşterilerle buluşturuyoruz. Türkiye’de de güçlü bir ekip kurarak yol haritamızı belirledik. Türkiye’de akıllı telefon pazarının en gözde markalarından biri olmayı hedefliyoruz.’’

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu