Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Reno3 Pro 5G Hakkında Yeni Bilgiler Gelmeye Başladı

Çinli dev teknoloji üreticisi Oppo’nun yeni amiral gemisi Oppo Reno3 Pro 5G modelinin pil büyüklüğü ortaya çıktı.

Coloros 7’nin Çin’deki açılış etkinliğinde geçen hafta, Oppo Reno3’ü Aralık ayında 5G bağlantısıyla tanıtacağını duyurmuştu.


Artık Oppo’nun da bir Pro modelini tanıtacağını biliyoruz. Bu onay Oppo severlere Reno3 Pro 5G‘nin bir görüntüsünü paylaşmak için Twitter’a katılan Oppo VP Brian Shen aracılığıyla geldi.

Oppo olacak açıklayacak Reno3 gelecek ay ve Reno3 Pro 5G. Sonuncusu kavisli bir kenar göstergesine sahip olacak ve 7.7 mm kalınlığında bir cam gövdeye bakacak (kamera çıkıntısı hariç).

Oppo Reno3 Pro 5G

Oppo Reno3 Pro 5G Hakkında Yeni Bilgiler Gelmeye Başladı

Bu etkileyici görünmekle birlikte, bunun batarya kapasitesi pahasına geleceğinden endişelendik. Oysa şimdi Oppo VP Brian Shen, durumun olmayacağını söyledi ve Reno3 Pro 5G 4.025 mAh bataryayı paketleyecek, bugünün standartlarına göre bile sağlam.

Karşılaştırma için, Reno2 ve Reno Ace gibi dizide yeni yayınlanan telefonların bazıları 4.000 mAh hücre paketliyor ve sırasıyla 9.5mm ve 8.7mm kalınlıkta.

Görüntü bize Reno3 Pro 5G‘nin üst kısmında ince bir çerçeve olan kavisli bir kenar göstergesine sahip olacağını söylüyor. Ancak, telefonun o kısmı görünmez olduğundan, ekranın soluk bir köşesinde bir ekran mı yoksa sol üst köşede bir ekrana gömülü kamera mı açacağı belli değil.

Şu anda Reno3 Pro 5G hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak çift modlu 5G’yi desteklediği ve muhtemelen bir delikli ekran göstereceği doğrulandı. Önümüzdeki günlerde bunun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalıyız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu